ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Muška tit

foto

Juniorské MS v muškaření očima středočeských závodníků

01.08.2022 • Na MS juniorů v muškaření v Itálii získal český tým stříbrné medaile. K úspěchu se vracíme pohledem dvou středočeských reprezentantů – Vojty Marka a Lukáše Michalíka.

foto

Čeští junioři na MS v muškaření stříbrní, v týmu dva Středočeši

24.07.2022 • Na mistrovství světa juniorů v muškaření v Itálii vybojoval český tým stříbrné medaile. Na skvělém úspěchu se podíleli i Středočeši Lukáš Michalík a Vojta Marek, kteří, kromě zisku stříbrných medailí, obsadili v jednotlivcích čtvrté a páté místo.

foto

Krajským přeborníkem v mušce je Vlček

04.07.2022 • Před třemi týdny se uskutečnil středočeský krajský přebor v LRU mušce na revíru Vltava 1 u Lužce nad Vltavou (MO Mělník).

foto

Domácí šampionát v mušce juniorů s nadvládou Středočechů

28.06.2022 • Ve dnech 24. – 26. 6. se konalo na Vltavě v úseku pod Čertovou stěnou a na dohled od rožmberského zámku Mezinárodní mistrovství České republiky v LRU muška juniorů (zúčastnily se i reprezentační družstva Slovenska a Jihoafrické republiky).

foto

Pozvánka na krajský přebor v mušce

24.05.2022 • ČRS, z. s., MO Mělník pořádá 4. 6. 2022 krajský přebor SÚS v mušce, který se koná na revíru Vltava 1 (411 093) v úseku v Lužci.

foto

Středočeští muškaři bronzoví!

17.05.2022 • O uplynulém víkendu výběr středočeských muškařů vybojoval na mistrovství republiky bronzové medaile. Stalo se tak na řece Vltavě pod Vyšším Brodem.

foto

Mistrovství republiky v jezerním muškaření v Mělníku

26.04.2022 • O víkendu proběhlo na Mělníku XXVI. Mistrovství republiky v jezerním muškaření. Konečně po dvouleté přestávce způsobené covidem, se mohlo sejít 40 nejlepších závodníků v republice a čtyři ženy, aby spolu dva dny bojovali o mistrovské tituly pro rok 2022.

foto

Mistrem ČR v mušce juniorů Vojta Marek!

04.10.2021 • O víkendu se na snad nejtěžší a nejkrásnější závodní trati ČR sešli mladí muškaři a rozdali si to, po nepříjemné covidové pauze, o titul mistra ČR. Náš ÚS reprezentovalo 6 závodníků a domů si z Vltavy pod Hetbertovem odvezli titul a bramborovou medaili.

foto

Pokyny pro organizátory rybářských závodů

26.09.2020 • Na stránkách Rady ČRS, rybsvaz.cz, vyšel souhrnný materiál, který shrnuje klíčová opatření v souvislosti s koronavirovou situací v ČR při pořádání rybářských závodů. Prosíme, věnujte textu pozornost.

foto

Opatření ohledně koronaviru pro sportovní činnost a odbor mládeže ČRS, z. s.

13.03.2020 • S ohledem na vyhlášený nouzový stav informuje koordinátor pro sportovní činnost Rady ČRS Ing. Ivan Bílý o přijatých opatřeních v ČRS, z. s. směrem ke sportovní činnosti a odboru mládeže.

foto

SKVĚLÉ! Středočeští junioři v mušce MiČR na řece zcela ovládli!

23.02.2020 • Po mnoha letech jsem se vrátil do míst, kde jsem absolvoval základní vojenskou službu. Silueta Lysé Hory, rozbořená kasárna, les přezdívaný od devadesátých let Sherwood a prosklená řeka Ostravice byly kulisami letošního juniorského Mistrovství ČR v LRU mu

Předchozí1Další

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

šupináč

POČET NÁVŠTĚV

12 056 038

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2022 ČRS SÚS