Muška tit

Nedamovská muška, závod dvojic Vít a Vojtěch Markovi

02.04.2024 • V sobotu (23. 3.) jsme se společně s mým bratrem Vojtou Markem zúčastnili závodu dvojic na Černém rybníce v Nedamově, kde jsme chtěli poprvé vyzkoušet společnou souhru.

Vojta Marek - Ohlédnutí za rokem 2023

14.01.2024 • Je tu nový rok, a to je pro mě příležitost podělit se s vámi o mé úspěchy z loňské sezóny. Loňský rok, řekl bych, byl pro mě od začátku velmi úspěšný.

Nová metodika pro mládež a LRU SÚS

04.12.2023 • Výbor na svém listopadovém jednání schválil novou metodiku pro podporu kroužků MO a aktualizoval metodiku pro poskytnutí příspěvku na reprezentaci sportovců LRU SÚS.

KP a divize SÚS v mušce

23.10.2023 • Z pověření LRU muška SÚS se v neděli (22. 10.) na rybníku u sádek MO Mělník uskutečnila středočeská divize a krajský přebor.

Pozvánka na KP a divizi SÚS v mušce

24.09.2023 • ČRS, z. s., MO Mělník zve všechny muškařské zájemce z SÚS na krajský přebor jednotlivců a krajskou divizi tříčlenných týmů. Závod se koná v neděli 22. 10. 2023 na líhni v Liběchově.

Muškaři na MS juniorů čtvrtí

03.08.2023 • Naše cesta do Bosny a Hercegoviny započala deset dní před konáním Mistrovství světa, abychom měli čas trénovat na místních vodách a tréninkových úsecích závodní řeky, jezera a dalších řekách.

Středočeští muškaři na MiČR třetí!

12.06.2023 • O uplynulém víkendu se na řece Otavě kolem Velkých Hydčic a Dražejova sešlo 40 nejlepších závodníků a 6 závodnic v mušce, dle žebříčku z minulého roku, aby se utkali o tituly mistrů republiky v týmech a jednotlivcích.

Čeští muškaři na ME těsně čtvrtí

05.06.2023 • Ve dnech 22. - 28. 5. 2023 se konalo v portugalském městě Covilha 27. Mistrovství Evropy v lovu ryb na umělou mušku. Český tým se na tomto mistrovství umístil na úctyhodném 4. místě, v konkurenci 11 zahraničních týmů.

Na muškařském MiČR na jezeře byl Marek desátý

05.05.2023 • Ve dnech 28.– 30. 4. 2023 se konalo Mistrovství České republiky v muškaření na jezeře, které uspořádala MO Praha 10 Vinohrady, pražský ÚS ve spolupráci s MO Mělník na revíru Boží voda Liběchov v areálu Líheň Liběchov.

Na MiČR v jezerním muškaření Marek šestý, Vokáč dvacátý

14.04.2023 • Východočeský ÚS uspořádal v sobotu (8. 4.) Mistrovství ČR juniorů v jezerním muškaření, kterého se zúčastnilo celkem 29 závodníků z celé České republiky.

Ocenění středočeští muškaři

20.02.2023 • V rámci výstavy FOR FISHING proběhlo v sobotu slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců ČRS a MRS. Ocenění zde převzali i dva středočeští muškaři Vojtěch Marek (MO Bělá pod Bezdězem) a Lukáš Michalík (MO Brandýs nad Labem).

Vítězem divize SÚS v mušce se stali Monfisháci

18.11.2022 • Ve čtvrtek (17. 11.) se konala středočeská divize v LRU muška na revíru MO Nymburk, do které se přihlásila čtyři tříčlenná družstva.

Na juniorském MiČR - jezero muškař Vokáč čtvrtý

15.11.2022 • Na juniorském Mistrovství republiky v mušce na jezeře, které se konalo na revíru Svinenský rybník v obci Dobrkovská Lhota, obsadil Středočech Štěpán Vokáč čtvrté místo.

Juniorské MS v muškaření očima středočeských závodníků

01.08.2022 • Na MS juniorů v muškaření v Itálii získal český tým stříbrné medaile. K úspěchu se vracíme pohledem dvou středočeských reprezentantů – Vojty Marka a Lukáše Michalíka.

Čeští junioři na MS v muškaření stříbrní, v týmu dva Středočeši

24.07.2022 • Na mistrovství světa juniorů v muškaření v Itálii vybojoval český tým stříbrné medaile. Na skvělém úspěchu se podíleli i Středočeši Lukáš Michalík a Vojta Marek, kteří, kromě zisku stříbrných medailí, obsadili v jednotlivcích čtvrté a páté místo.