Opatření ohledně koronaviru pro sportovní činnost a odbor mládeže ČRS, z. s. tit

publikováno: 13.03.2020

S ohledem na vyhlášený nouzový stav informuje koordinátor pro sportovní činnost Rady ČRS Ing. Ivan Bílý o přijatých opatřeních v ČRS, z. s. směrem ke sportovní činnosti a odboru mládeže.

S cílem snížit rizika rozšíření nákazy mezi naše členy spolku jsou přijata tato opatření:

1) Po dobu nouzového stavu budou zrušeny sportovní akce všech sportovních odborů Rady ČRS, z. s. – bez výjimky.

2) Sportovci ČRS, z. s. se nesmí zúčastňovat mezinárodních akcí – bez výjimky.

3) Rada ČRS, z. s. doporučuje všem ÚS a MO v tomto období soutěže územního, regionálního či místního charakteru nepořádat.

4) Sportovním odborům Rady ČRS, z. s. se doporučuje včas upravit nominační kritéria v alternativách pro jednotlivé mezinárodní závody (MS, ME, atd.).

5) Nominační kritéria na případná domácí Mistrovství ČR (Národní kolo ZU) budou plně v kompetenci příslušných odborů Rady ČRS, z. s. či ÚS.

6) Po dobu, dokud Vláda ČR neodvolá všechna opatření, obracejte se prosím s případnými dotazy na oddělení sportu a mládeže Rady ČRS, z. s.

Ing. Ivan Bílý, Ph.D.  v.r. , koordinátor SČ ČRS