ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Bystřičtí rybáři vylepšili svůj revír tit

publikováno: 15.06.2021

Bystřičtí rybáři uspořádali v sobotu (12. 6.) brigádu na místním revíru 411 041 - Konopišťský potok 2, aby byl důstojně připraven na nadcházející sezónu lovu dravců, jež započne ve středu 16. 6.

Revír osadili novým, SÚS navrženým a částečně dotovaným označením. Toto nové označení je po grafické stránce velice pěkně vyvedené, použit kvalitní materiál a SÚS patří dík za tento krok.

Tabulky jsme osadili na nové železné sloupky, zabetonované do země, a tudíž s delší životností a větší odolností proti vandalům než staré, dřevěné, do země pouze zatlučené, které se staly objektem jejich zájmu.

Dva tyto sloupky zároveň slouží i jako stojany odpadkových košů, které jsme pro nadcházející sezónu nově nainstalovali. Doufáme, že tyto koše budou využívat nejen rybáři, ale i majitelé psů, kteří zde chodí na procházky, a koše tak přispějí k větší čistotě našeho revíru.

Dále jsme provedli posekání především kopřiv na březích revíru, o tom, že jsme také sesbírali odpadky, které i přes existenci popelnice na revíru stále končí pohozené mimo, je snad zbytečné psát. Ta nyní dostala nové "posily", tak doufejme, že se situace zlepší.

Tímto bychom chtěli pozvat ostatní rybáře k návštěvě našeho revíru, neboť slušní rybáři jsou u nás vítáni.

Petrův zdar!

Roman Nachtigal, hospodář MO Bystřice

Fotogalerie tit

foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

6 938 727

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna pohár Pískovna pohár Pískovna

© 2021 ČRS SÚS