Ze života MO tit

Oslava Dne země v Uhlířských Janovicích

24.04.2024 • Děti z rybářského kroužku „Aniťuk“ v Uhlířských Janovicích prezentovaly školákům i veřejnosti práci místní organizace ČRS i samotného kroužku v rámci akce Den země.

Čelákovičtí rybáři se účastnili akce Den Země

21.04.2024 • V pátek jsme se zúčastnili společné akce Den Země, kterou pořádal Městský dům dětí a mládeže v Čelákovicích. Na děti i veřejnost čekala spousta her a soutěží na téma udržitelnosti a zadržování vody v krajině. Akce proběhla na zahradě MDDM.

Děti z RK MO Rožmitál uklízely kolem rybníků

17.04.2024 • Tradiční dubnové akce "Ukliďme Česko" se každý rok účastní i náš rybářský kroužek z MO Rožmitál pod Třemšínem, a to i s rodiči, kteří nám rádi přichází pomoci.

Soutičtí rybáři čistili Sázavu

15.04.2024 • Za krásného slunečního počasí se v sobotu (13. 4.) sešlo 45 soutických rybářů na akci "Čistá Sázava 2024". Čistil se úsek od jezu v Chabeřicích až k jezu ve Střechově, úsek Želivky od soutoku se Sázavou k jezu v Souticích a Štěpánovský potok.

Členská schůze MO Nymburk

10.04.2024 • V sobotu (7. 4.) se v sále Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Nymburk, konala členská schůze ČRS MO Nymburk, na které bylo přítomno 59 členů, z nichž 56 s právem volit.

Členská schůze v Rožmitálu

25.03.2024 • Místní organizace Rožmitál pod Třemšínem uspořádala členskou schůzi, které se zúčastnilo 89 rybářů, kteří byli informování o chodu naší organizace.

Školení členů RS v Nymburce

23.02.2024 • Ve čtvrtek (22. 2.) uspořádal vedoucí rybářské stráže MO Nymburk Josef Trunecký školení členů rybářské stráže, které vedl předseda SÚS Dušan Hýbner. Zúčastnilo se ho 19 členů z MO Nymburk a tři hosté.

Regionální setkání místních organizací

20.02.2024 • V sobotu 17. února proběhlo regionální setkání místních organizací v areálu sádek MO Beroun. Akce vznikla v roce 2018 prvotně z nápadu MO Hořovice a v tomto roce byla uspořádána také v areálu berounské organizace.

Mimořádný příspěvek pro MO!

26.01.2024 • Výbor SÚS na svém včerejším jednání schválil mimořádný finanční příspěvek pro všechny místní organizace našeho územního svazu ve výši 30 Kč za každého řádně zaevidovaného člena v Rybářském informačním systému.

Rožmitálští rybáři zahájili ve městě plesovou sezonu

20.11.2023 • Nadcházející plesovou sezonu v Rožmitále pod Třemšínem zahájili rybáři místní organizace svým tradičním rybářským plesem. Velmi hojnou účast přilákala i bohatá tombola, v které nechyběla zvěřina a ryby a hlavní výhrou byl desetikilogramový sumec.

Slánští rybáři slovili Řisutský rybník a zarybnili revíry

11.11.2023 • Dnes místní organizace Slaný provedla výlov Řisutského rybníku a zarybnění revírů 411 015 Velký Slánský rybník a 411 197 Mlýnský rybník.

Děti na výlovu rybníku Kopáčov v Jincích

16.10.2023 • Sobotního výlovu rybníku Kopáčov v Jincích se zúčastnilo 8 dětí z našeho rybářského kroužku, kterým se věnoval náš dlouholetý člen Josef Lanc.

Souprava pro převoz ryb k prodeji

15.10.2023 • Výrobní místní organizace našeho územního svazu nabízí k prodeji tuto soupravu pro převoz ryb (monoblok s přívěsem) za 100 000 Kč, přednostně pro MO SÚS.

Od příštího roku vejde v platnost novelizovaná vyhláška č. 197/2004 Sb.

03.10.2023 • Co znamenají její úpravy pro praktický rybolov?

Malí rybáři na Dni pohybu a zdraví

03.10.2023 • I v letošním roce jsme se zúčastnili akce Den pohybu a zdraví, kde jsem reprezentovali naší organizaci a kroužek malých rybářů MO Týnec nad Sázavou.