Menu 
Vodníci v Rožmitálu: 27 dětí 
publikováno: 16.05.2026
Ve čtvrtek proběhla v MŠ Věšín první část akce pod záštitou SÚS „Ve vodě nežijí jen vodníci“. Zúčastnilo se jí 27 dětí, které se seznámily se základy rybařiny, zasoutěžily si a odnesly si drobné dárky.
Bohužel počasí moc nepřálo, a tak jsme museli akci přesunout do místní tělocvičny. Na kvalitě a zábavě to, ale rozhodně neubralo. Děti si to užily naplno.
Děkujeme MŠ Věšín za pozvání. Já děkuji Marušce, Rudovi, Šimonovi a dětem (Barunka, Honzík, Kája a Pepča) za skvěle provedenou akci.
Jaroslava Nassová, vedoucí RK Rožmitál pod Třemšínem
Fotogalerie 



