Druhý den závodu Pohár předsedy ČRS v Račicích

Druhým dnem pokračoval závod v položené Pohár předsedy ČRS v Račicích, který pořádá sekce položená SÚS.

Pátek 18. 10. 

Máme za sebou divokou noc – týmy ani rozhodčí se moc nevyspali. Ryby byl aktivní především od půlnoci do rána.

Krátce před rozedněním nám tu lehce sprchlo a oteplilo se. Je krásně vidět, jak jsou soutěžící nuceni měnit svou taktiku, aby se prokousali přes nebodované kapříky. Někomu se to daří lépe, někomu vůbec.

Řešili jsme tu zranění závodníka, který si vrazil boilies jehlu do palce. Naštěstí se jehlu podařilo vyndat a nemuseli jsme jet na chirurgii. Ufff.

Přes den bylo polojasno, větrno a poměrně teplo. Ryby braly víceméně pořád v různě dlouhých intervalech. Dá se říci, že přeci jen více ryb se chytalo v přední (bráno od č. 1) a střední části kanálu.

Žádný halama se zatím na břeh sice nepodíval, bodovaných ryb se však chytilo poměrně dost.

Na prvním místě se stále drží a ostaním utíká MO Týnec n/L. Pár dravců se však drží na dostřel a dá se očekávat, že budou ještě pořádně kousat!

Dnes jsme rozvezli závodníkům drobné dárky – energy drinky Šprt, které nám věnovala firma Smarty&nbsp a klíčenky „LRU položená“, které jsme nechali vyrobit při příležitosti konání této akce.

Rozhodčí, kteří s námi tráví svůj volný čas a makají na 100 % jsme odměnili parádními grily, které nám věnovala firma Meva. Děkujeme!

K večeru se aktivita ryb překvapivě snížila. Možná se však jen jedná o pověstné ticho před bouří. Tak jen do nás!

Průběžné výsledky: https://onlinepolozena.mrk.cz/?zavod=208&typ=3

Online přenos: https://www.mrk.cz/pokecy.php?id=759540

Konec hlášení.

Miras