ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Čelákovičtí Kapříci na závěrečném závodu feedrové sezóny tit

publikováno: 23.02.2020

Již se stalo tradicí, že v říjnových dnech se koná jeden z posledních závodů hlavní feedrové sezóny, a to Mazec Cup. Letos opět zavítal na řeku Sázavu do města Sázava.

Závod je hlavně o odpočinkovém rybolovu, večer závodníci posedí u něčeho dobrého na zub a probírá se cela sezóna.

Letošního dvoudenního klání se zúčastnilo 84 závodníků z celé ČR a čelákovičtí Kapříci se ho zúčastňuji již šestou sezónu.

Na Sázavě nás reprezentovali závodníci našeho kroužku Lukáš Kapusta, Michal Zumr a Vojta Kotek.

V sobotním průběhu závodu ryba vůbec nespolupracovala, což se odrazilo na náchytech okolo 2 až 3 kg na závodníka. Na druhou stranu zase bylo krásné, slunečné počasí, takže se i hezky odpočívalo.

Po sobotě to vypadalo hodně vyrovnaně, a hlavně pro naše závodníky slibně, Lukáš Kapusta 3,9 kg, Vojta Kotek 1,6 kg a Michal Zumr 0,9 kg.

A tak se šlo se stejnou taktikou, pokusit se odlovit násadové kapříky, i do neděle. Ta však vyšla jen Vojtovi Kotkovi, který nachytal neuvěřitelných 11,9 kg, dobrý výsledek na sektoru udělal i Lukáš Kapusta 4,5 kg, ale Michal se i napodruhé netrefil a měl náchyt pouze 0,6 kg s několika cejny.

Přesto se kluci v celkovém umístění vůbec neztratili, druhý skončil Lukáš Kapusta, třetí Vojta Kotek a pátý Michal Zumr. Kluci tak důstojně zakončili sezónu.

Za celou sezónu patří poděkování všem našim závodníkům a za celoroční podporu rodičům našich Kapříků, naší místní organizaci Čelákovice, městu Čelákovice, Středočeskému územnímu svazu a sponzorům.

Roman Kotek st.

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

PSTRUHOVÁ SEZÓNA

POČET NÁVŠTĚV

1 703 347

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

SÚS SÚS

© 2020 ČRS SÚS