ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Divizi SÚS ve feederu ovládl tým MO Smečno, krajský pohár pak Štěpničkové tit

publikováno: 23.02.2020

Poslední prázdninový víkend patřil jako vždy 2. kolu středočeské divize a krajskému poháru ve feederu. Pro letošní sezónu byl na druhé kolo vybrán nový závodní úsek na Labi v Brandýse nad Labem.

Krásný, regulérní a velmi pěkně zarybněný revír spolu s příslibem nádherného počasí napovídal, že i toto kolo bude super rybářský víkend s ohromnou partou nadšenců ohýbajících se špiček.

Takovou partu Středočechů, která se už několik let schází na svém klání, nám může kdejaký územní svaz závidět. Pořadatelé měli opět vše pevně pod kontrolou, a tak nic nebránilo tomu, aby soutěž o postup do druhé ligy mohla začít.

Přestože počasí přálo až moc a ryby vcelku slušně spolupracovaly, byl po sobotním kole průměr nalovených ryb na závodníka něco málo přes čtyři kila. Pořadí se pěkně promíchalo a neděle slibovala napínavý průběh až do poslední chvíle. To se také potvrdilo. Průměr nalovených ryb na závodníka se zvedl na něco málo přes devět kilogramů, a tak všichni soutěžící odjížděli spokojeni s tím, jak si zachytali.

Vítězem 2. kola divize SÚS 2019 se stalo družstvo Browning Feeder Team CZ ČRS z MO Smečno, druzí skončili Mrmláci-Český Šternberk a bronzovou pozici obsadilo družstvo Feeder Team Český Šternberk B.

Vítězem 2. kola krajského poháru SÚS 2019 se stal Martin Štěpnička z MO Český Šternberk, druhý skončil Petr Havlíček z MO Kolín a třetí Jiří Hofta z MO Brandýs nad Labem.

Celkové pořadí ročníku 2019 divize SÚS:

Browning Feeder Team CZ ČRS – MO Smečno
Feeder Team Zelenáči ČRS – MO Slaný
Mrmláci Český Šternberk – MO Český Šternberk

Celkové pořadí KP SÚS 2019:

Martin Štěpnička MO Český Šternberk
Milan Štěpnička MO Český Šternberk
Radek Štěpnička MO Český Šternberk

Letošní rok mají divizní za sebou, nezbývá jen pogratulovat družstvu Browning Feeder Team CZ ČRS ve složení Karel Staněk, Petr Vymazal a Pavel Sičák k zaslouženému postupu do druhé ligy.

Poděkování pak patří Středočeskému územnímu svazu, místním organizacím Čelákovice a Brandýs nad Labem, pořadatelům a hlavně soutěžícím za tak hojnou účast a fair-play chování.

Těším se na viděnou v roce 2020

Petr Bromovský

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

PSTRUHOVÁ SEZÓNA

POČET NÁVŠTĚV

1 702 921

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

SÚS SÚS

© 2020 ČRS SÚS