Členská schůze MO Brandýs nad Labem–Stará Boleslav tit

publikováno: 22.03.2023

V klubovně místní organizace se v sobotu (18. 3.) konala členská schůze MO Brandýs nad Labem–Stará Boleslav. Z celkových cca 1 200 členů jich bylo přítomno 43, organizace počtem členů patří mezi největší v rámci SÚS.

Zprávu o činnosti za rok 2022 přednesl předseda pan Bohumil Javůrek, který ve svém kvalitním vystoupení podrobně zhodnotil práci výboru, stav MO od poslední členské schůze a plnění hlavních úkolů organizace v roce 2022.

Se zprávami postupně vystoupili jednatelka, hospodář, vedoucí mládeže a předseda dozorčí komise MO. Zprávu o stavu financí MO přednesl předseda. Zprávy byly na dobré úrovni a vytvářely dostatečný přehled o stavu MO.

Členská schůze odsouhlasila účast ve společném rybolovu v rámci SÚS, pokračování 24 hodinového rybolovu na určitých revírech, uspořádání rybářských závodů a letního rybářského tábora.

V rámci diskuze vystoupl předseda ÚDK Středočeského územního svazu a seznámil přítomné se závěry z jednání konference SÚS a změnami v oblasti kárného řízení. Podrobně informoval o stavu příprav Rybářského informačního systému, zejména s ohledem ke vztahu, potřebám a úkolům MO.

Poděkoval za velmi dobrou spolupráci s SÚS, popřál všem hodně zdraví.

Závěrem bylo schváleno usnesení a jednání bylo ukončeno.

Jednání ČS vytvořilo dobré výchozí podmínky pro činnost organizace v roce 2023.

předseda ÚDK SÚS Ing. Miroslav Neuman