ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Pískovna je od zítra opět zpřístupněna lovícím tit

publikováno: 18.03.2021

Vodní plocha SÚS Pískovna Písková Lhota je od pátku (19. 3. 2021) opět zpřístupněna lovícím. Byly dokončeny a převzaty zemní práce na úpravě cesty a břehů kolem pískovny.

Během úprav došlo ke zpevnění cesty, k ohraničení zelené zóny od cesty borovou kulatinou, byly opraveny břehy lomovým kamenem, připravena lovná místa pro handicapované rybáře, bylo vybudováno a upraveno místo pro vysazovaní ryb.

Velmi důrazně žádáme návštěvníky pískovny, kteří přijedou do pískovny svými automobily, aby parkovali pouze na vyhrazených místech k tomu určených a nesjížděli ze zpevněných cest. Jakékoli porušení v tomto směru bude vyřešeno odebráním „Oprávnění“.

Dále upozorňujeme, že pískovnu nelze celou projet, viz mapka.

I nadále je povoleno, že k vybranému lovnému místu lze dojet výhradně po cestě a vyložit si rybářské vybavení k lovu, poté však musí být vozidlo bezodkladně odstaveno na parkovací ploše k tomu určené.

„Na pískovně budou v následujících dnech u vjezdu pokračovat zemní práce kolem chatky správce. Proto všechny prosíme o opatrnost a vzájemnou toleranci. Děkujeme,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner.

Přestože je pískovna od zítra otevřena, připomínáme lovícím, že nadále platí nařízení Vlády ČR, které umožňuje lov pouze na území katastru obce v místě trvalého pobytu či bydliště sportovního rybáře v době od 5:00 do 20:59 hod.

(šam)

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

6 482 304

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna pohár Pískovna pohár Pískovna

© 2021 ČRS SÚS