ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Jak funguje reklama na webu SÚS? tit

publikováno: 24.02.2020

Naše webové stránky jsou zdrojem informací pro středočeské rybáře, rybáře z jiných územních svazů, pro osoby se zájmem začít rybařit, pro funkcionáře našich místních organizací vč. rybářské stráže, ale také pro naše partnery.

Cílem našich stránek jsou především odborné informace ze života SÚS. Nicméně dnešní doba se neobejde bez marketingu. Není naším cílem z našich stránek dělat "reklamní plátek", tedy že web bude centrem reklamních ploch. Nabízíme omezený prostor reklamních ploch, který bude nabízet maximální efektivitu. Jednoduchý, chytrý a efektivní způsob propagace výrobků a služeb.     

Reklamní plochy na našich stránkách jsou určeny pro firmy nabízející rybářské výrobky a služby, ale také pro firmy, jejichž výrobky jsou cíleny na potřeby rybářů, které úzce souvisí s jejich koníčkem. 

Exklusivní reklama na našich stránkách má tyto výhody. Reklamní bannery nabízíme pouze ve dvou modifikacích. A to banner non-stop a banner rotující pro max dvě prezentace.

Další prostor, kde je možná propagace výrobků a služeb, tak to je sekce "Ze světa rybářských potřeb". Zde je možnost prezentovat novinky, slevové akce, zkrátka vše, co souvisí s rybolovem a životem okolo něj. Každá taková aktualita je omezena na max 200 slov a 4 fotografie.

Dále nabízíme prostor v sekci "Prodejny rybářských potřeb a e-shopy". Zde je základní zápis ZDARMA. Rozšířený zápis je za poplatek.

 

CENÍK REKLAMNÍCH PROSTOR

 

Bannerová reklama - titulní strana

Hlavní menu: rozměr 1000 x 250 px - non-stop: 2 000 Kč / 60 dní, rotace 2 reklam: 1 000 Kč / 60 dní

Pravé menu: rozměr    450 x 283 px - non-stop: 1 500 Kč / 60 dní, rotace 2 reklam:     750 Kč / 60 dní

Bannerová reklama - sekce webu:

Individuální podmínky na přání inzerenta (např.: mám rybářské potřeby v blízkosti revíru Berounka 3 a rád bych reklamní prostor u popisu tohoto revíru)

Zprávy firem (Ze světa rybářských potřeb - novinky, akční nabídky):

Aktualita o délce 200 slov + max 4 obrázky + aktivní link: 500 Kč / zpráva, předplatné 10 zpráv - 4 000 Kč, 20 zpráv  - 7 000 Kč

Seznam prodejců rybářských potřeb a e-shopů:

Základní zápis:    zdarma  (obsahuje: název, adresu)

Rozšířený zápis: 1 000 Kč/1 rok (obsahuje: logo, název, adresu, telefon, kontaktní osobu, otevírací dobu, e-mail, aktivní link, popis prodejny a max 4x foto)

                             2 500 Kč/3 roky (obsahuje: logo, název, adresu, telefon, kontaktní osobu, otevírací dobu, e-mail, aktivní link, popis prodejny a max 4x foto)

 

Kontaktní osoba:

Martin Chmelík - telefon: +420 604 579 459, e-mail: marketing@crs-sus.cz

 

Pokud máte zájem o reklamu, níže si můžete stáhnout objednávkový formulář a ceník reklamy.

 

 

 

 

 

Soubory ke stažení tit

Objednávkový formulář

DOCX

Objednávkový formulář

PDF

Ceník reklamy

DOCX

Ceník reklamy

PDF

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

6 481 625

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna pohár Pískovna pohár Pískovna

© 2021 ČRS SÚS