ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Sraz rybářské mládeže 2021 tit

publikováno: 09.09.2021

Víkend plný dobrodružství, smíchu, pohody a přátelství. To byl sraz mládeže 2021 v Zadní Třebáni. Šest rybářských územních svazů na jednom místě.

SÚS reprezentovaly děti z rybářských kroužků Rožmitál pod Třemšínem a Příbram s vedoucími Jaroslavou Nassovou a Karlem Vodičkou. Program byl velmi nabitý, tolik výletů a soutěží za jeden pouhý víkend.

Příjezd byl v pátek navečer, ubytování, seznamování a první soutěže se záchrannými složkami. Body se sbíraly za poskytnutí první pomoci, záchranu tonoucího, hasičský útok či dopravní znalosti a střelbu na cíl.

Druhý den byl o přemístění vlakem do Prahy. Zde jsme se rozdělili do skupin. Nejdříve nastal souboj v laser game, kde spousta z nás byla úplně poprvé. Souboje mezi svazy byly opravdu napínavé. Společný oběd nám umožnil nabrat síly a vyrazili jsme na Petřín. Rozhledna, skleněné bludiště, to byl jen začátek. Hra v podobě hledání kešek, plnění ne vždy lehkých úkolů, hledání indicií, to byla třešnička na dortu. Kdo došel po souřadnicích do cíle a vyluštil hádanku byl vítěz. Náročný den jsme zakončili hrou Co na to táborníci, která byla poslední bodovanou soutěží.

V neděli ráno jsme se probudili do posledního dne srazu mládeže. Čekal nás výlet na Karlštejn s výkladem o životě Karla IV., vyhlášení výsledků všech soutěží a pak hurá domů. Vyhlašování výsledků bylo pro naši středočeskou partu tím nejlepším. Podařilo se nám porazit všechny územní svazy a odvést si prvenství. Jsme nadšení, konečně jsme jedničky. Dokázali jsme to díky skvělé spolupráci dětí v týmu a vedoucích.

Sraz mládeže 2021 má své vítěze. Jsme to my, Středočeši, a jsme na to náležitě pyšní.

Jaroslava Nassová, MO Rožmitál pod Tř.

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

POČET NÁVŠTĚV

16 005 822

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2023 ČRS SÚS