ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Středočeši získali na MiČR v přívlači kompletní sadu medailí tit

publikováno: 08.09.2021

Ve dnech 3.-5. září 2021 se na Otavě ve Strakonicích a Katovicích uskutečnilo Mistrovství České republiky v LRU přívlač. Středočeši zde získali kompletní sadu medailí.

Středočeský územní svaz reprezentovali v mužích Karel Frehlich a Oto Hlaváč (oba Mladá Boleslav), Josef Prokop (Český Šternberk) a Ondřej Havel (Říčany), kapitán Martin Šoltys (Beroun) a v ženách Denisa Šoltysová (Beroun), Hana Hoffmannová a Daniela Truhlářová (obě Vlašim).

Mistrovství bylo pro všechny velmi těžké, protože ryby moc nechtěly spolupracovat a ulovit nějakou bylo někdy až neřešitelnou záležitostí.

Mezi muži se ve vyrovnaném závodu měnilo pořadí prakticky po každém kole a do poslední chvíle nebylo nic rozhodnuto. Družstvo SÚS nakonec za vítězným týmem ÚS Praha obsadilo 5. místo.

V jednotlivcích se nejlépe dokázal prosadit Karel Frehlich, který obsadil skvělé 3. místo. Pořadí dalších našich reprezentantů: 17. Josef Prokop, 20. Ondřej Havel a 21. Oto Hlaváč. Vítězem se stal František Čáha (Praha)

Mezi ženami závod jednoznačně ovládly naše závodnice. Mistryní republiky se stala Daniela Truhlářová, kterou na druhém místě následovala Denisa Šoltysová.
Úspěch našich závodnic mohl být ještě větší, ale Hana Hoffmannová si v sobotním druhém kole při podklouznutí zlomila zápěstí a závod nedokončila. I přesto figurovala v průběžném pořadí po polovině závodu na druhém místě.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci Středočeského územního svazu a Hance přejeme brzké uzdravení.

Aleš Truhlář, MO Vlašim

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

PLhota
KB

POČET NÁVŠTĚV

26 516 018

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS