ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Závody v Čáslavi ovládla jediná závodnice ve startovní listině tit

publikováno: 05.09.2021

V sobotu 4. září proběhly dětské a mládežnické závody na Podměstském rybníku v Čáslavi. Byly takovou malou náhradou za závody tradičně pořádané ke Dni dětí, které se letos s ohledem na mimořádná opatření nekonaly.

Ve velké konkurenci akcí v okolí Čáslavi i ve městě samém, jsme zapsali na startovní listinu pouze dvanáct účastníků. Počasí vyšlo na jedničku. Ryby byly při chuti, a tak o pěkné úlovky nebyla nouze. Převládali plotice a kapři (20-54 cm), ale přelstít se nechalo i pár kousků okounů a perlínů.

Závod byl měl dva poločasy oddělené svačinou. Místa pro každý poločas zvlášť si závodníci vylosovali před zahájením.

Jsme potěšeni, že se na naše závody přijel podívat i vedoucí odboru mládeže Středočeského územního svazu Jiří Eichler. Přivezl dětem dárky věnované SÚS, které jsme přidali k cenám a děti moc potěšily. Krásné ceny pro vítěze věnovala Místní organizace Čáslav.

Všem klukům "vypálila rybník" jediná dívka ve startovní listině, Karolína Volencová. Ta zvítězila jak v kategorii dorost, tak celkově, když dosáhla 1 242 bodů, tedy 1 242 cm nachytaných ryb. Druhým celkově a vítězem kategorie starších (2009-2007) se stal se součtem 674 bodů Vojtěch Janda, třetí byl vítěz kategorie mladší (od roku 2010) se stal se součtem 603 bodů Jan Suchomel.

Věříme, že sobotní dopoledne bylo pro účastníky příjemným zážitkem a děkujeme Místní organizaci Čáslav, SÚS a všem, kdo se na realizaci závodů podílel.

Petr Stieber, MO Čáslav

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

POČET NÁVŠTĚV

16 006 085

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2023 ČRS SÚS