ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Dětské rybářské závody na Berounce tit

publikováno: 23.08.2021

V sobotu (21. 8.) se uskutečnily Dětské rybářské náborové závody na revíru Berounka 3, které pořádala MO Beroun pod záštitou Středočeského územního svazu.

Samotná příprava zázemí začala už v pátek odpoledne… návoz stanů, cen, občerstvení, WC atd. Po vydatné průtrži a v obavách, jestli se počasí umoudří, se vše zdárně postavilo a nachystalo na sobotní závod. Někteří z týmu na místě přespali.

Ráno bylo hodně mlhavé, ale také plné očekávání, kolik dětí dorazí. Začaly najíždět kolem půl deváté a nakonec dorazilo 22 závodníků z 24 přihlášených, a dokonce tři sourozenci až z MO Dobřany. Přivítání, prezentace, rozdělení lovných míst a šlo se na to.

Závod jsme odstartovali o půl hodiny dříve, oproti plánovaných 10.00 hodin, jelikož všichni byli připraveni a strašně natěšeni. Začalo svítit sluníčko a první ryba byla na břehu během pěti minut. Bufet jel na plno…párky, grilované klobásy, točená limonáda, káva, čaj, a to díky skvělému týmu děvčat Blance, Kristýně a Jarce. Ostatní z pomocníků měli na starost přidělené úseky… měřili a zapisovali ulovené ryby, kterých se nachytalo dosti a povedl se i kapr 50 cm, jenž byl zároveň největší rybou závodu.

Úderem 13.00 hodiny byl závod ukončen. Začalo se sčítáním výsledků a děti mezitím balily výbavu. Ve 13.30 přišlo očekávané vyhlášení výsledků. Poháry se rozdávaly za první tři místa, největší rybu a jeden byl určený pro nejmladšího účastníka závodu. Samozřejmě všechny děti, včetně dvou malých princezen, které se závodu neúčastnily, si odnesly tašky plné překvapení a cen, kterých bylo díky mnoha sponzorům opravdu dost. Všechny děti byly nadmíru spokojeny, a o to nám u těchto akcí jde!

Tímto bych chtěl poděkovat domovské MO Beroun v zastoupení jednatele Jiřího Kněžourka, Středočeskému územnímu svazu v zastoupení místopředsedy Jiřího Nováka, dále všem sponzorům jmenovitě Rybářské potřeby U Habakuka, Rybářské potřeby Robert Anýž, Auto Drupol Zdice - prodejce vozů Škoda – Volkswagen, firma Karel Nikl s.r.o., SZIF – Státní zemědělský intervenční fond, KSFishing - Yarie v zastoupení Martin Šoltys (pokud jsem na někoho zapomněl, tak se omlouvám) a v neposlední řadě všem dětem za účast, rodičům za doprovod a velký dík patří také skvělému organizačnímu týmu včetně všech dobrovolníků. Ještě jednou děkuji

Tak zase příští rok na viděnou. Bylo to super.

Za ČRS MO Beroun vedoucí mládeže Václav Růžička a Jakub Jonáš

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

25 923 100

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS