Členská schůze MO Předměřice tit

publikováno: 17.08.2021

V neděli (15. 8.) se v areálu MO Předměřice nad Jizerou u Kocháneckého rybníka konala výroční členská schůze, na kterou se dostavilo 26 členů.

Po základních procedurách vystoupil předseda MO Josef Habada, jenž zhodnotil uplynulý rok, který byl velmi ovlivněn různými zákazy, se kterými se MO dokázala vyrovnat a zajistit pro členy výdej povolenek a zajistit nezbytné kroky k chodu MO.

Poté zazněly zprávy účetní, hospodáře, brigádnického referenta p. Krmenčíka, jenž konstatoval, že účast na brigádách je špatná a chodí velmi málo členů, přestože práce je stále dost. Nechyběla ani zpráva Dozorčí komise.

Předměřická MO po několika letech obnovila dětský rybářský kroužek, který letos i přes omezení dokončilo 13 dětí a na další rok se již hlásí další děti.

Za SÚS vystoupil Jiří Eichler, který poděkoval výboru za nasazení MO v době covidu, kdy bez přerušení zajistil výdej povolenek, vysazování ryb, rovněž ocenil obnovení rybářského kroužku.

Následně proběhla diskuze, při které se zejména diskutovalo o Sojovickém rybníku, z řad členu padl dotaz k Fondu nákupu vodních ploch, co se vlastně za to kupuje, a jak muže MO žádat, když to bude potřeba.

MO na návrh jednatele schválila do Fondu příspěvek ve výši 10 000 Kč.

Jiří Eichler