ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

RTéčkáři SÚS si ve Světovém poháru vedli skvěle tit

publikováno: 04.08.2021

Výborně si vedli středočeští závodníci v rybolovné technice Tomáš Spáčil a junior Tobias Kočkár na závodech Světového poháru, v kterém v celkovém hodnocení obsadili třetí místa.

První zastávka byla v Rakouském Linzi, tyto závody byly pro Tomáše přípravné a za krásného počasí v přátelské atmosféře potvrdil roli favorita a s přehledem vyhrál.

Další zastávkou byly dva závody Světového poháru v Nových Zámcích na Slovensku. Oba závody byly velmi dobře obsazeny, jak co do počtu účastníků, tak i do kvality závodního pole.  Těchto závodů se po menší odmlce zúčastnil i junior Tobias Kočkár, který i po tréninkovém deficitu dokázal obsadit páté a třetí místo.

Tomáš Spáčil zde skončil na třetím a druhém místě a potvrdil, že třetí místo v prvním závodě v Českých Budějovicích nebyla žádná náhoda.

Další závod Světového poháru se konal v Tallinnu, na který jsme, vzhledem k velké finanční náročnosti, nejeli a připravovali jsme se na finále Světového poháru, které se konalo opět Českých Budějovicích.

Tobias zde podal velmi kvalitní výkon a obsadil druhé místo v závodě a celkově skončil třetí ve Světovém poháru. Tomáš si vedl také velmi dobře, než přišla poslední disciplína, která se mu nepovedla a spadl na celkové páté místo. Po sečtení všech závodů SP to nedopadlo zas tak špatně a obsadil krásné třetí místo celkově. Středočeši tak mají mezi juniory i seniory umístění na bedně, což potvrzuje velkou kvalitu.

Oba závodníci jsou i reprezentanty České republiky a oba čeká mistrovství světa, kdy Tobias pojede na juniorský šampionát do Polska a Tomáš v září do Maďarska. Oběma závodníkům držím palce a věřím, že přivezou medaile.

Závěrem bych chtěl ještě poděkovat SÚS, MO Hořovice a OÚ Zaječov za podporu.

Radek Spáčil

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

7 455 110

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna pohár Pískovna pohár Pískovna

© 2021 ČRS SÚS