ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Vlašimský dravec – Memoriál Zdeňka Peroutky 2021 tit

publikováno: 13.07.2021

V sobotu (10. 7.) uspořádala MO Vlašim ve spolupráci s SÚS na řece Blanici 2. kolo Juniorské ligy v přívlači FT Fishing Cup Vlašimský dravec – Memoriál Zdeňka Peroutky 2021, který byl zároveň, za finanční podpory SÚS, náborovým závodem v přívlači mládeže.

Ráno se za krásného počasí u řeky sešlo 25 mladých závodníků z celé České republiky, aby se utkali ve dvou hodinových kolech. Lovilo se na háčky bez protihrotů a všechny ulovené ryby se ihned vracely zpět do vody. Nejčastěji lovenou rybou byl jelec tloušť. Při pohledu na zakalenou a zvednutou řeku po čtvrteční průtrži mračen, bylo všem jasné, že závod bude velmi těžký a ulovit rybu nebude jednoduché, což se potvrdilo hned v prvním kole. I přesto se za celý závod, ve skvěle zarybněné Blanici, ulovilo 101 kusů ryb.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích: U15 (do 15 let) a U20 (16-20 let). Kategorii U15 suverénně ovládl Středočech Vojtěch Šedivý z Mladé Boleslavi před táborským Adamem Vlažným a Jakubem Štrougalem z Rakovníka. Kategorii U20 ovládl Michal Mareš z Plzně, 2. místo obsadila na domácí vodě Daniela Truhlářová z Vlašimi a na stupních vítězů je doplnil plzeňský Filip Ráža.

Přejeme všem závodníkům mnoho dalších úspěchů a těšíme se na další ročník závodu!

Aleš Truhlář, MO Vlašim

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

25 921 666

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS