SÚS ocenil člena RS pana Hlaváčka tit

publikováno: 11.07.2021

Dnes byla členu rybářské stráže Ottu Hlaváčkovi z MO Nymburk předána kompletní sada jednotného oblečení pro RS, včetně vícefunkční čelové baterky, termovize a videokamery.

Výbor SÚS tak na svém posledním zasedání ocenil vysoké a téměř každodenní nasazení pana Hlaváčka při ostraze nejen našich vodních ploch, ale i revírů, který se během kontrol stihne podívat i na tři různá místa v našem kraji.

Jeho kontrolní a osvětová činnost je příkladná a mnozí návštěvníci např. pískovny, se jistě s panem Hlaváčkem již potkali.

„Náš územní svaz si velmi váží práce dobrovolné rybářské stráže a je fakt, že pan Hlaváček je svojí činností TOP člen RS. Proto jsme se rozhodli mu tímto způsobem poděkovat za jeho nasazení a práci, kterou odvádí při ochraně majetku nás všech. Rádi budeme podporovat a odměňovat podobným způsobem i další členy RS, ale pouze na základě prokázané činnosti a výsledků. Jak se říká: ukázaná platí a koláče se rozdávají až po práci,“ uvedl předseda Dušan Hýbner, který vybavení panu Hlaváčkovi předal.