ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Mnichovohradiští rybáři uspořádali akci pro děti Pojďme k vodě tit

publikováno: 14.06.2021

V sobotu (12. 6.) uspořádala místní organizace v Mnichově Hradišti akci pro děti „Pojďme k vodě“. Osloveno bylo všech 53 rybářek a rybářů do 15 let, které MO registruje, zarybařit si přišlo celkem 30 dětí.

Cílem akce bylo připravit pro děti a jejich rodiče, prarodiče, doprovod hezké dopoledne. Tradičním místem pro naše akce je revír místního významu Veselá.

Všichni se začali sjíždět před osmou hodinou ranní. Bez losování a nějakého kontaktu si usedli na vybraná místa. Úderem osmé se začalo rybařit. Občerstvení, které bylo zdarma, absolvovali všichni v průběhu závodu, kdy se v klidu vystřídali u ohně. Samotná akce končila kolem oběda jednou společnou fotografií.

V závodu nešlo vyloženě o úlovky. Někdo nachytal více, někdo méně. Vítězi byli všichni! Proto od MO obdrželi trička rybářů z Mnichova Hradiště. Díky podpoře města Mnichovo Hradiště, Středočeského územního svazu a rybářských potřeb Ginto Carp si každý ještě vybral prut nebo naviják podle svého uvážení a další drobné ceny ve formě propagačních materiálů SÚS. Všem tímto moc děkujeme!

Přálo nám počasí. Vše se vydařilo na jedničku. Od rodičů máme příjemnou zpětnou vazbu, protože díky aktuální situaci se na podobnou akci moc těšili. A i my jim moc děkujeme, protože to jsou právě především rodiče, kteří své ratolesti vozí na podobné akce. Bez nich by to nebylo pro koho pořádat.

Josef Ďurček, místopředseda MO Mnichovo Hradiště 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

POČET NÁVŠTĚV

14 023 400

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2022 ČRS SÚS