Rožmitál přispěl do Fondu tit

publikováno: 11.06.2021

Místní organizace Rožmitál pod Třemšínem v minulých dnech opět přispěla do našeho společného Fondu na nákup vodních ploch.

Jako organizace jsme vyčlenili nicotných 20 korun za každého našeho dospělého člena.

V celém Středočeském územním svazu je organizováno více než 34 tisíc dospělých členů, takže kdyby to udělala každá MO, byla by to docela slušná sumička.

Že nákup vodních ploch má cenu a je to dobrý nápad, se již prokázalo několikrát, a to i v našem okrese zakoupením rybníku Stržený.

Na rybolov na Strženém slyším převážně kladné ohlasy, rybáři si pochvalují klidné prostředí, dostatek záběrů a kvalitní celoroční zarybnění převážně kapry, což je na tuzemském trhu nejdostupnější ryba a přiznejme si, že u řady rybářů stále žádaná.

Píšu to proto, že bychom na Fond neměli zapomínat, třeba se zase někde v kraji naskytne vhodná vodní plocha k rybolovu, tak ať na ni máme.

Petrův zdar

M. Pojer, předseda MO Rožmitál