ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

V Zaječově se konaly závody v RT mládeže tit

publikováno: 07.06.2021

V neděli 6. června proběhly v Zaječově závody v rybolovné technice mládeže. Zúčastnilo se jich 29 rybářů. Nejpočetnější skupina byla tradičně z MO Hořovice, dále pak z MO Mladá Boleslav, MO Sedlčany a Pelhřimova.

Tyto tradiční závody jsme mohli pořádat po více jak jednom roce a jsme velmi rádi, že jsme mohli přivítat takový počet závodníků. Vzhledem k momentální situaci,  kdy se rybářské kroužky teprve pomalu rozjíždí, se nedaly očekávat nějaké velké rekordy. Šlo především o setkání dětí mezi několika organizacemi a opětovné setkání s rybolovnou technikou.

Závodilo se v pěti kategoriích, a to mladší žákyně, mladší žáci, žákyně, žáci a junioři s juniorkami společně. Jednotlivé kategorie vyhráli: Leontýna Vrbová (Hořovice), Jaroslav Dvořák (Pelhřimov), Michaela Hurníková (Pelhřimov), Vojtěch Šedivý (Mladá Boleslav) a Zuzana Caltová (Sedlčany).

Na závodech jsme měli tu čest přivítat i hosty - prvního místopředsedu SÚS Jiřího Nováka, starostu obce Zaječov Vladimíra Havlíka a předsedu MO Hořovice Jaroslava Škváru.

Chtěl bych poděkovat všem rozhodčím, kteří nejenže pískají, ale i staví terče a celkově se podílí na přípravě závodu. Na závěr patří velké poděkování našemu Středočeskému územnímu svazu, který nás dlouhodobě podporuje.

Radek Spáčil

Soubory ke stažení tit

Výsledky - Zaječov 2021

XLSX

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

25 923 235

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS