ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Od května na pískovně 24 hodinový rybolov tit

publikováno: 30.04.2021

Na četné dotazy opakujeme provoz na pískovně v měsících KVĚTEN – ZÁŘÍ:

1. Od soboty 1. května až do 30. září je na pískovně povolen i 24hodinový rybolov, pro který je určena místenka ve výši 100 Kč, kterou zájemce uhradí prostřednictvím SMS ve tvaru HOPIS100 na tel. 90211. Po zaplacení této místenky dotyčný může na pískovně setrvat 24 hodin (např. zaplatí si místenku v pátek v 15.00 hod. a na pískovně může provádět odlov do sobotních 15.00 hod.). Na pískovně má povoleno bivakovat, ale bez podlážky (!!!), anebo parkovat karavanem či obytným vozem na určené ploše.

2. Nadále zůstává v platnosti rovněž místenka ve výši 25 Kč, dotyčný však po jejím zaplacení může na pískovně setrvat pouze do půlnoci (do 24.00 hod.), poté musí pískovnu opustit.

3. Od května budou na pískovně nepřetržitě působit správci, kteří budou kontrolovat nejen dodržování stanovených podmínek, ale i výše zmínění pobyty.

4. Na základě provedených kontrol v uplynulých týdnech žádáme lovící:

    - aby důsledně dodržovali zapisování úlovků a veškerých náležitostí do povolenky, stále nechápeme, proč tuto základní věc někdo nechápe a upozorňujeme, že v tomto případě budeme velmi striktní, včetně správců
    - aby udržovali pořádek na svém lovném místě, především pak na to upozorňujeme kuřáky, opět nechápeme, v čem je složité vajgly ukládat např. do petky a pak při odchodu vše vyhodit do odpadkových košů, kterých je na pískovně dost
    - parkování pouze na vyhrazených místech, a to bez výjimek. Pochopitelně není problém si na lovné místo zavést věci a vyložit si je, ale poté musí být vozidlo odstaveno na plochu k tomu určenou.

5. Děkujeme všem, kteří dodržují pravidla, nikoho nechceme zbytečně sekýrovat, ale na druhou stranu chceme na pískovně udržet pořádek. Věříme totiž, že řada slušných rybářů jezdí na pískovnu i proto, že kromě úlovků tráví čas i v příjemném prostředí. Přejeme hezké úlovky.

(šam)

Fotogalerie tit

foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

5 921 349

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna pohár Pískovna pohár Pískovna

© 2021 ČRS SÚS