ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Žádosti v rámci Dotačnímu titulu 17 lze podávat do zítra! tit

publikováno: 29.04.2021

Upozorňujeme zájemce z řad místních roganizací, že podávání žádostí v rámci Dotačnímu titulu 17  Podpora mimoprodukčních funkcí rybářských revírů končí již zítra, tj. 30. 4. 2021.

 

Všechny materiály v Intranetu najdete pod čísly 129. - 133.

Důrazně upozorňujeme funkcionáře MO, kteří ještě nepožádali a mají v plánu podat žádost v rámci Dotačnímu titulu 17 na portálu farmáře, že je nutností, aby nahráli přílohy, žádost a doklady prokazující nárok na dotaci, přesně podle příruček zpracovaných SZIF. Bude-li podána na portál farmáře jen část z požadovaných dokumentů, nárok na dotaci propadá – není již možnost doplnění!!!  Pro bližší představu finálního podání na portálu farmáře přikládáme níže na fotografii obrazovky, kde je vyobrazena složka Odeslaná podání a v ní jsou dvě položky označeny:

ND Doklady prokazující nárok na dotaci - uvedeno číslo jednací a datum a čas podání

ND Žádost o zemědělské národní dotace 2021 - uvedeno číslo jednací a datum a čas podání

Pokud se to na vašem webovém rozhraní na portálu farmáře zobrazuje jinak, než je na vizualizaci obrazovky uvedeno, udělali jste při podávání žádosti chybu a je třeba ji napravit. Pro nápravu kontaktujte pracovníka SZIF pana Ing. Michala Vodárka, email: Michal.Vodarek@szif.cz, tel. 604 229 655, nebo pracovníka sekretariátu SÚS pana Ing. Ondřeje Jedličku na tel. 728 338 686 a to nejpozději do 30. 4. 2021 včetně, po tomto termínu již nebude možnost nápravy.

Ing. Ondřej Jedlička, technik SÚS

Fotogalerie tit

foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

5 921 420

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna pohár Pískovna pohár Pískovna

© 2021 ČRS SÚS