ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Nová vodní plocha - Plaňanský Velký rybník tit

publikováno: 21.04.2021

Místní organizace Plaňany vkládá k 1. 5. 2021 do sdruženého rybolovu vodní plochu Plaňanský Velký rybník, která bude provozována v režimu rybníkářství.

Na této vodní ploše lze lovit s celosvazovou, celorepublikovu a středočeskou územní povolenkou, lovící musí mít rovněž oprávnění k odlovu, které získá ZDE. Odlov se provádí za stejných pravidel a podmínek, jako na ostatních vodních plochách, avšak neplatí se zde místenka.

Lovící rovněž upozorňujeme, že na této vodní ploše může současně lovit maximálně 19 osob, a to pouze na vyznačených a očíslovaných místech. 

Popis vodní plochy:

411 981 Plaňanský Velký rybník – MO Plaňany – 1,8 ha

GPS 50.0475360N, 15.0233432E

Rybolov lze provozovat na rybníku:

Velký (CZ21108686) v k.ú. Plaňany 1,8 ha

Rybolov je povolen čtyři dny v týdnu: úterý, čtvrtek, sobotu, neděli. Na vodní ploše je povolen lov maximálně 19 současně lovících osob, a to pouze na vyznačených a očíslovaných místech. Lov mimo očíslovaná místa je zakázán.

Denní úlovek vyjmenovaných druhů ryb (kapr, candát, štika, bolen, sumec) se omezuje na 1 ks denně, jeho ponecháním končí denní lov na vodní ploše. Dále je omezen denní úlovek lína, a to na 3 ks za den. Lov dravců je povolen od 1. září. Okoun je hájen celoročně.

Nejmenší lovné míry ryb jsou stanoveny: štika 60 cm, candát 50 cm, cejn 30 cm, kapr 45 cm. Kapr nad 65 cm včetně se musí bez prodlení a s maximální šetrností vrátit zpět do VP, kde byl uloven.  Před započetím lovu je lovící povinen se seznámit s plánem rozmístění lovných míst a pravidly odlovu, které jsou umístěný na buňce u vstupu.

(šam)

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

5 921 008

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna pohár Pískovna pohár Pískovna

© 2021 ČRS SÚS