SÚS posílá výdejcům povolenek respirátory tit

publikováno: 10.03.2021

Středočeský územní svaz rozhodl, že v současné složité době věnuje každé místní organizaci 15 respirátorů, které jsou určeny především výdejcům povolenek.

„Vážíme si toho, co pro své členy především v této nebezpečné době výdejci povolenek dělají, když i nadále povolenky vydávají a riskují tak svůj život či nakažení svých rodin,“ říká předseda SÚS Dušan Hýbner k nakoupeným respirátorům.

Ty byly během dneška na sekretariátu SÚS rozděleny do obálek a zítra budou odeslány na všechny místní organizace našeho územního svazu.

Dopis půjde obyčejně, proto žádáme zástupce MO, aby si kontrolovali své poštovní schránky a výdejce, aby si pro respirátory došli.

„Je to z naší strany drobnost, jak trošku pomoci při ochraně zdraví výdejců, kteří se v těchto dnech střetávají s členy svých místních organizací, a především je to poděkování za jejich práci, které si osobně nesmírně vážím. Děkuji,“ dodává Dušan Hýbner.