ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Členská základna ČRS v roce 2020 tit

publikováno: 29.01.2021

O 6 886 členů se zvýšila za loňský rok členská základna Českého rybářského svazu, který eviduje celkem 258 729 členů. Největší nárůst vykázal Středočeský územní svaz, kdy do našich řad přibylo 1 725 členů na celkových 41 032.

Ze všech územních svazů jsme zaznamenali největší růst členů jak mezi dospělými, tak i dětmi. V mládežnické kategorii se nám podařil druhý nejlepší výsledek za posledních sedm let.

"Čísla za loňský rok nás potěšila a do jisté míry překvapila, protože všichni víme, jak složitým obdobím, vlivem covidu, procházíme. Je to výsledek a zároveň ocenění práce místních organizací i celého územního svazu. Děkujeme všem našim členům, včetně nově příchozích, že jsou s námi. Ve středních Čechách jsou pro každého slušného rybáře, ale i pro ty, kteří chtějí s rybařinou začít či se k ní třeba po letech zase vrátit, dveře vždy otevřené," uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner.

Více čísel za celý ČRS najdete v přiložené tabulce.

(šam)

Fotogalerie tit

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA