ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Opatření v nouzovém stavu zůstávají v platnosti, povolen prodej ryb tit

publikováno: 23.11.2020

Prodloužením nouzového stavu v ČR do 12. prosince 2020 v souvislosti s epidemií viru SARS CoV-2, se pravidla pro výkon rybářského práva nemění, od 23. 11. 2020 je povolený prodej živých ryb.

Pravidla pro výkon rybářského práva nemění a zůstávají zachovana ve stávajícím rozsahu; tedy individuální lov je povolen po celou dobu denní doby lovu, tzn. na MP revírech od 5 do 22 hod

Zákaz volného pohybu osob na území celé České republiky v době od 23.00 hod. do 04.59 hod. s účinností ode dne 23. listopadu 2020 od 00.00 hod. do dne 12. prosince 2020 do 23.59 hod. se i nadále nevztahuje na:

výkon rybářského práva v rybářských revírech – individuální lov, výlov rybníka jako rybářského revíru nebo jeho součásti uživatelem rybářského revíru včetně jím pověřených osob, činnosti uživatele rybářského revíru, které nelze odložit (např. zarybňování, lov elektrickým agregátem, hospodářská činnost na revírech), společný lov organizovaný uživatelem rybářského revíru v rámci výkonu rybářského práva

rybníkářství – individuální lov a výlov rybníka včetně prodeje ryb tzv. „z hráze“, další hospodářská činnost, která nesnese odkladu (např. oprava a údržba rybníka a rybničního zařízení).

Dále bychom rádi informovali, že usnesením Vlády č. 1201 z 20. listopadu 2020 o přijetí krizového opatření, je na základě výjimky ze zákazů, od 23. listopadu 2020 povolen prodej živých ryb - viz následující usnesení.

Vláda s účinností ode dne 23. listopadu 2020 od 00.00 hod. do dne 12. prosince 2020 do 23.59 hod.:

I. zakazuje:

odst. 7 -  prodej na tržištích, v tržnicích a v mobilních provozovnách (prodej ve stáncích, v pojízdných prodejnách a prodej z jiných mobilních zařízení), pochůzkový a podomní prodej; zákaz se nevztahuje na pojízdné prodejny zajišťující prodej potravin a drogistického zboží v obcích, kde není možno toto zboží zakoupit v jiné provozovně; zákaz se dále nevztahuje na prodej ovoce a zeleniny (v čerstvém či zpracovaném stavu), bylin, květin, mléka a výrobků z mléka, masa a výrobků z masa, včetně živých ryb, vajec, pekařských a cukrářských výrobků, medu a výrobků z medu vyrobených na území České republiky (dále jen „farmářské trhy“).

Zdroj: web ČRS

Fotogalerie tit

foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

POČET NÁVŠTĚV

15 855 168

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2023 ČRS SÚS