ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Od dubna odebráno 17 oprávnění tit

publikováno: 18.11.2020

Celkem 17 oprávnění k odlovu bylo odebráno od dubna, kdy byl nově zahájen provoz na vodních plochách SÚS.

Odpovídáme tak na četné dotazy, zda se oprávnění odebírá. Ano a dotyční si do konce letošního roku na vodních plochách nezachytají. Navíc jsou všichni na seznamu, do kterého mohou přes mobil nahlížet pověření členové rybářské stráže či osoby. Lehce tak při kontrole zjistí, zda dotyčnému bylo již oprávnění odebráno.

Včera (středa 17. 11.) bylo oprávnění odebráno na Pískovně Písková Lhota jedné cizojazyčně mluvící osobě pro podvod, kdy se tento „rybář“ prokazoval naskenovanou místenkou a činil tak zřejmě několik dní.

Tyto podvody nehodláme ani v nejmenším tolerovat, proto si dotyčný na vodních plochách nezachytá ani příští rok, neboť mu oprávnění nebude vůbec vydáno.

„Děkujeme všem, kteří se chovají slušně a respektují nastavené podmínky a platná pravidla. V tomto směru od příštího roku chystáme ještě nějaká opatření, se kterými, pokud je výbor schválí, budou všichni seznámeni. Každopádně podvody s místenkami a oprávněními budeme nemilosrdně postihovat minimálně ročními zákazy,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner.

(šam)

Fotogalerie tit

foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

POČET NÁVŠTĚV

15 855 768

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2023 ČRS SÚS