ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Vyjádření výboru a dozorčí komise MO Jince k Fondu tit

publikováno: 13.11.2020

Na žádost předsedy MO Jince Tibora Bartoše zveřejňujeme stanovisko výboru a dozorčí komise MO Jince ke včerejšímu článku ohledně Fondu na nákup nových revírů, o kterém psal předseda SÚS Dušan Hýbner.

Stanovisko výboru a dozorčí komise MO Jince k Fondu

Dne 12. 11. 2020 byl na webových stránkách ČRS, z. s., zveřejněn článek „Zrušíme Fond, nebo co bude dál?“ V závěru článku nás předseda SÚS žádal o sdělení našeho stanoviska k Fondu.

Jsme malá organizace (počet členů se pohybuje kolem 90). V roce 2019 a 2020 jsme do Fondu poslali finanční částky (4 500,- Kč a 5 000,-). Souhlasíme s názory prezentované v tomto článku předsedou SÚS Dušanem Hýbnerem.

Vzhledem k situaci s koronavirem jsem dne 12. 11. 2020 odeslal e-mail všem členům výboru a dozorčí komise s článkem „Zrušíme Fond, nebo co bude dál?“ v plném znění a s mým vyjádřením. Zároveň jsem jim odesílal SMS s upozorněním na tento e-mail.

Stanovisko členů výboru a dozorčí komise v dané věci je následovné:

Souhlasíme s návrhem třetí možnosti uvedené v článku, tzn. příspěvek ve výši 40,- Kč na každého člena v SÚS (nevztahoval by se na mládež a děti) a připravit návrh na Konferenci SÚS. 

Navrhujeme, aby příspěvek na každého člena v SÚS (nevztahoval by se na mládež a děti) ve výši 40,- Kč byl vybírán při zaplacení členské známky a byl odeslán k 31. 05. a k 30. 09. daného kalendářního roku (SÚS by po pěti měsících měl maximum finančních prostředků na účtu a mohl by řešit problémy v souladu se statutem Fondu).

Samozřejmě naše MO v lednu 2021 pošle dalších 5 000,- Kč do Fondu. O stanovisku k Fondu členů výboru a dozorčí komise budeme informovat naši členskou základnu.

                                                                                             Tibor Bartoš, předseda výboru ČRS, z. s., MO Jince  

Fotogalerie tit

foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

ODEVZDÁNÍ SUMÁŘE ÚLOVKŮ 2020

POČET NÁVŠTĚV

4 075 981

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna

© 2020 ČRS SÚS