ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Dětské rybářské kroužky obdržely startovací balíčky  tit

publikováno: 23.09.2020

Startovací balíčky s drobnými dárky pro děti a výukovými materiály pro vedoucí obdržely rybářské kroužky místních organizací SÚS.

Kroužky se v našem územním svazu i přes složitou situaci s covidem rozjíždějí a vítanou pomocí do začátku jsou jim tzv. startovací balíčky, kterými je, na základě objednání, vybavil SÚS.

Je tomu tak např. v MO Unhošť. „Dětem jsme pomůcky rozdali na prvním rybářském kroužku. Měly radost. Některé nám ještě zbyly, ale předpokládám, že ještě další děti přijdou, takže se určitě všechny dárky dostanou do správných rukou,“ uvedl předseda MO Unhošť Ing. Pavel Helebrant.

Stejné to bylo i v Poděbradech. „V pondělí 14. 9. byl zahájen náš dětský rybářský kroužek, na který se dostavilo 12 dětí a za přítomnosti vedoucího kroužku pana Linharta byly dětem předány materiály zaslané ve startovacím balíčku od SÚS. Zbývající materiály, včetně dalších předmětů k výuce znalostí malého rybáře, budou v tomto týdnu předány do druhého kroužku, který je vedený pod DDM Symfonie v Poděbradech,“ sdělil předseda MO Poděbrady David Šandor.

(šam)

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

DRAVCOVÁ SEZÓNA

POČET NÁVŠTĚV

3 824 762

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna

© 2020 ČRS SÚS