ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Rožmitálští rybaříci zakončili prázdniny na táboře tit

publikováno: 18.09.2020

V posledním týdnu v srpnu jsme strávili pět krásných dní s našimi rybaříky z rybářského kroužku MO Rožmitál pod Třemšínem v rekreačním zařízení Sobeňák.

Čekala nás spousta her, zábavy, dobrodružství, rybařiny a krásných úlovků. Účast byla velká – 30 dětí, které byly akční i přes značnou nepřízeň počasí.

Během pobytu jsme si uspořádali rybářské závody, v kterých mezi kluky zvítězil Šimon Kolář, mezi děvčaty byla velkým překvapením Eli Křížková.

Nezapomněli jsme ani na zkoušku rybářských znalostí, kromě rybařiny se hledal poklad, podnikli jsme výlet a noční cesta lesem byla pro děti velkou zkouškou jejich odvahy.

Za celoroční top práci v kroužku a své čestné chování byl oceněn Honza Beran, další čtyři děti, které v průběhu celého roku v kroužku nachytaly nejvíce ryb, byly odměněny poháry.

Potěšila nás i návštěva přátel a podporovatelů našeho kroužku, konkrétně předsedy MO Sedlčany Míry Skokana, či radního Středočeského kraje, rybáře MVDr. Josefa Řiháka.

Přijely se za námi podívat i děti z rybářského kroužku Zdíkov se svým vedoucím Vilémem Klapsiou, se kterými navazujeme spolupráci a přátelství. Zdíkovští se s námi účastnili chytání a her, a nakonec nám připravili pěknou ukázku z pstruhařiny a vázání mušek.

Po pěti dnech pobytu odjížděly děti spokojené a s úsměvem, což je pro nás znamení, že se tábor vydařil. Tak doufáme, že zase za rok.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem našim sponzorům, velké poděkování pak patří rodičům dětí za spousty dobrot, které napekli. Moc si toho vážíme. A poděkovat musíme i rekreačnímu zařízení Sobeňák za ubytování a péči a všem vedoucím za těch pět náročných, ale krásných dní, kdy svůj volný čas věnovaly dětem.

Petrův zdar.

Jaroslava Nassová, vedoucí rybářského kroužku Rožmitál p/Tř.

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

DRAVCOVÁ SEZÓNA

POČET NÁVŠTĚV

3 825 146

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna

© 2020 ČRS SÚS