ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Dětské rybářské závody na Berounce tit

publikováno: 31.08.2020

Místní organizace Beroun uspořádala v sobotu (29. 8.) dětské rybářské závody na revíru Berounka 3.

Příprava závodu začala už v pátek odpoledne. Postavit základnu, navézt občerstvení a zajistit spoustu dalších věcí, aby bylo vše připraveno na sobotní závod.

Večer se počasí podle předpovědi naplnilo měrou vrchovatou. Pršelo, bouřky, a navíc silný vítr. Ještě ráno (jelikož jsme tam jako realizační tým přespávali, včetně tří dětí), těsně před závody jsem si myslel, že nikdo z přihlášených nedorazí. Probdělá noc a modlitby (tedy moje) byly nakonec vyslyšeny a ráno začali najíždět závodníci. Nám, co jsme přečkali deštivou noc, svítily radostí oči. Počasí se umoudřilo a k Berounce dorazilo v doprovodu rodičů a vedoucích kroužků 16 dětí z 21 přihlášených.
Od 8.00 hodin proběhla prezentace včetně losování lovných míst a přemístění se na lovná místa. Děti dostaly na posilněnou svačinku včetně pití. Start závodu byl v 9.00 hodin.

Úlovků bylo spousty – oukleje, plotice, tloušti, kapříci, cejni, okouni, ale i dravé ryby – tedy jedna, a to trofejní štika 99 cm na feeder (kmen 0.20 mm, návazec 0,16 kuku, červíci a váha cca 9,5 kg).

Děti si to prostě užívaly. Někteří chtěli závod prodloužit, ale pravidla jsou jen jedna. Ve 12.00 hodin byl závod ukončen, následovalo teplé občerstvení a poté vyhlášení výsledků a předání pohárů, medailí a věcných cen, které dostal každý zúčastněný.

Doufám, že si to všichni užili a strávili krásný den u vody v přírodě. Budeme se těšit na příští rok a rádi Vás opět přivítáme.

Závěrem bych chtěl poděkovat  MO Beroun za podporu mládeže, SÚS (propagace, materiální podpora), Foto-atelier Jaroslav Zbuzek(za natočení profi-videa závodu), Fa.NIKL.CZ, Rybářské potřeby Robert Anýž Beroun, Martin Šoltys za firmu Yarie (přívlač), UFO Fishing (kamarád Jarouš) a vlastně i všem z realizačního týmu, kteří se podíleli na přípravě a organizaci celého závodu a také rodičům a doprovodu dětí.

Umístění:
1. Petr Franče MO Křivoklát
2. Pavel Franče MO Křivoklát
3. Jan Žák MO Beroun

Největší ryba závodu:
Jakub Růžička MO Beroun - štika 99 cm/9,5 kg.

Václav Růžička a Jakub Jonáš – vedoucí mládeže MO Beroun

 

 

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

DRAVCOVÁ SEZÓNA

POČET NÁVŠTĚV

3 632 893

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna

© 2020 ČRS SÚS