ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Putovní pohár získal tým z Týnce na Labem tit

publikováno: 08.05.2026

Vítězem prvního ročníku závodu "O putovní pohár Středočeského územního svazu" se stal tým z MO Týnec nad Labem. Kromě poháru odváží do domovské MO i poukaz na násadu 500 kg kaprů K3.

Na startu se sešlo 38 tříčlenných týmů, které obsadily břehy pískovny. Za podmračeného a větrného počasí ryby poměrně dobře spolupracovaly, takže se na břehu objevily velmi pěkné úlovky.

Po šesti hodinách lovu bylo celkem nachytáno 783 kg ryb, když vítězný tým z Týnce nalovil přes 96 kg ryb, druzí skončili borci z MO Český Šternberk (získali poháry a poukaz na násadu 300 kg kaprů), ti nalovili přes 93 kg ryb a třetí místo patří týmu z MO Příbram (získali pohár a poukaz na 100 kg kaprů) s výkonem přes 85 kg ulovených ryb.

Celá akce byla zakončena slavnostním vyhlášením, ceny nejlepším předávali předseda SÚS Dušan Hýbner, jednatel Jan Porhansl a hospodář ÚS Milan Štěpnička.

Nechybělo vynikající občerstvení, které zajistila společnost Maso Třebovle, za což děkujeme.

„Závod při své premiéře splnil svůj účel, kdy kromě lovu ryb došlo i na přátelská setkání a klábosení. Děkuji všem místním organizacím, které za námi přijely. Věřím, že vzniká pěkná tradice,“ uvedl předseda Dušan Hýbner.

(šam)

Soubory ke stažení tit

Výsledková listina

PDF

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

47 928 993

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2026 ČRS SÚS