ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Děti z bystřického rybářského kroužku se zúčastnili akce „Ukliďme Česko“ tit

publikováno: 17.04.2026

V úterý (7. 4.) od 17:00 do 20:00 proběhl úklid revíru Konopišťský potok 2 (411 041) a chovného rybníka nad „koupalištěm“ a jeho okolí, kterého se zúčastnilo 20 dětí a 10 dospěláků.

Bylo krásné počasí s příjemnou teplotou, které doplnila obloha bez mraků.  

Účastníci byli rozděleni na tři skupiny, z nichž dvě skupiny šly proti proudu potoka – směr Opřetice a jedna vyrazila směr „koupaliště“ a jeho okolí.

Většina sesbíraného odpadu byly plasty a sklo, dále stavební materiál, ale i pneumatiky.

Nakonec bylo pro děti připraveno občerstvení a společně jsme si opekli špekáčky a užili si zbytek dne.

Akce proběhla za podpory odboru mládeže Středočeského územního svazu.

Děkujeme za poskytnutou materiální a finanční podporu a všem zúčastněným za účast.

                                                                                                       Za tým vedoucích RK MO Bystřice, V. Maier

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

48 038 017

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2026 ČRS SÚS