Děti z bystřického rybářského kroužku se zúčastnili akce „Ukliďme Česko“ 
publikováno: 17.04.2026
V úterý (7. 4.) od 17:00 do 20:00 proběhl úklid revíru Konopišťský potok 2 (411 041) a chovného rybníka nad „koupalištěm“ a jeho okolí, kterého se zúčastnilo 20 dětí a 10 dospěláků.
Bylo krásné počasí s příjemnou teplotou, které doplnila obloha bez mraků.
Účastníci byli rozděleni na tři skupiny, z nichž dvě skupiny šly proti proudu potoka – směr Opřetice a jedna vyrazila směr „koupaliště“ a jeho okolí.
Většina sesbíraného odpadu byly plasty a sklo, dále stavební materiál, ale i pneumatiky.
Nakonec bylo pro děti připraveno občerstvení a společně jsme si opekli špekáčky a užili si zbytek dne.
Akce proběhla za podpory odboru mládeže Středočeského územního svazu.
Děkujeme za poskytnutou materiální a finanční podporu a všem zúčastněným za účast.
Za tým vedoucích RK MO Bystřice, V. Maier
Fotogalerie 



