Českobrodské Šupinky uklízely Chodotínský rybník 
publikováno: 13.04.2026
V rámci akce „Ukliďme revíry s kroužky“ proběhl úklid Chodotínského rybníka, do kterého se s velkým nasazením zapojily děti z českobrodského rybářského kroužku Mladé šupinky.
Společně jsme vyčistili břehy a okolí vody, aby byl revír připraven na sezónu. Skvělá práce, Šupinky!
SÚS děkujeme za pořádání těchto akcí a materiální podporu. Další poděkování patří rodičům, děkujeme za doprovod a vaši pomoc na brigádě. Velmi si vážíme, že jste dětem byli oporou i příkladem při společné práci.
Díky vám proběhlo vše hladce a v příjemné atmosféře.
Pavel Král, vedoucí kroužku
Fotogalerie 



