ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Dětské rybářské závody v Hořovicích tit

publikováno: 16.07.2020

Na závěr školního roku a před zahájením letních prázdnin se vedoucí rybářského kroužku v Hořovicích rozhodli uspořádat dětské rybářské závody. Počasí nám přálo a na startovní listinu se v sobotu 27. 6. 2020 přihlásilo 21 dětí.

Náhodný los rozhodl o výběru lovného místa na březích Lázeňského rybníka a mohlo se začít. Tento jinak chovný rybník je velmi dobře zarybněn a my na něm trénujeme téměř celoročně, nicméně, jak tomu bývá právě na závodech, ryby ze začátku braly jen velmi opatrně. Jindy běháme s metrem v ruce od jednoho dítěte k druhému a nestačíme změřené ryby vracet zpět do jejich vodního světa, ale tentokrát se nechaly opravdu dlouho přemlouvat.

Střídali jsme různé nástrahy a zkoušeli rozličné druhy rybolovné techniky. Nakonec se osvědčilo chytání na položenou s průběžným krmítkem a krátkým návazcem. Ve finále došlo k opravdovému souboji mezi dvěma nejlepšími závodníky. Na prvním místě se umístila s celkovým součtem 346 cm Kristýna Zemanová, na druhém místě se s celkovým součtem 238 cm umístil Samuel Pastucha a na třetím místě skončil jeho bratr Tobiáš Pastucha s celkovým součtem 166 cm.

Všichni zúčastnění obdrželi drobné ceny v podobě rybářského vybavení a připraveno bylo i malé občerstvení. Celé závody provázela příjemná atmosféra a na závěr jsme se s dětmi rozloučili před začátkem letních prázdnin. Ty samozřejmě utečou jako voda a my již připravujeme další pokračování rybářského kroužku v novém školním roce.

Prázdniny pak využijeme na dokončení rekonstrukce naší klubovny, k údržbě rybářského vybavení a proškolení vedoucích rybářského kroužku. Veškeré naše počínání bychom si ale nedokázali představit bez podpory naší MO a samozřejmě i bez podpory města Hořovice, jelikož tyto závody se uskutečnily právě za finanční podpory našeho města a my za to upřímně děkujeme.

Vedení MO Hořovice

Fotogalerie tit

foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

23 009 549

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS