ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Činnost jineckého rybářského kroužku v probíhajícím školním roce tit

publikováno: 02.06.2020

Dne 10. října 2019 byla zahájena činnost rybářského kroužku mládeže ve školním roce 2019/2020. Schůzky se konaly každý čtvrtek ve Společenském centru Josefa Slavíka.

Do kroužku bylo zapojeno 12 dětí, z toho 3 navštěvovaly kroužek prvním rokem. Děti se učily rybářský řád, poznávání jednotlivých druhů ryb, seznámily se s anatomií rybího těla, s rybářskou výbavou a jednotlivými způsoby lovu.

V průběhu kroužku byly pořádány krátké soutěže. Ti nejlepší byli odměněni drobnostmi z rybářské výbavy. 

Výbor MO Jince projednal a schválil, že praktický výcvik v chytání ryb bude probíhat pod dozorem vedoucího mládeže celoročně na chovném rybníku Kopáčov. Bohužel vzhledem k opatřením zavedeným v souvislosti s koronavirem nebyl v tomto roce praktický výcvik prováděn a poslední schůzka se konala 12. března 2020. Na této schůzce byly novým členům vydány pokyny k samostatnému doplnění znalostí a vědomostí.

Ve čtvrtek, 21. května 2020, proběhly závěrečné zkoušky, kterých se úspěšně zúčastnily dvě děti. Zkoušky třetího nového člena byly po dohodě s rodiči odloženy na příští rok. Tímto dnem byla činnost kroužku oficiálně ukončena.

Ing. Pavel Toman, vedoucí rybářského kroužku MO Jince

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

DRAVCOVÁ SEZÓNA

POČET NÁVŠTĚV

2 907 922

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna

© 2020 ČRS SÚS