ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Město pořídilo členům RS MO Brandýs n/L - St. Boleslav dvě elektrokola tit

publikováno: 18.05.2020

Skvělá spolupráce mezi městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a tamními rybáři. Město členům rybářské stráže MO zafinancovalo pořízení dvou elektrokol s plným vybavením.

Brandýská MO se přidala k projektu SÚS a pořídili svým členům RS nové bundy. Dále pak ze svého vlastního rozpočtu Brandýsští zakoupili nové baterky a čelovky.

Problémem ostrahy jejich revírů jsou místa, kde je omezený průjezd na kontrolu např. cyklostezky, různé závory, neprůjezdný terén vozidlem atd. Proto požádali město o dotaci na pořízení dvou elektrokol pro členy RS, a to jim vyšlo vstříc.

„Skvělá ukázka spolupráce města a rybářů. Je vidět, že když se chce, jde to a místní organizace se k finanční podpoře na úrovni měst a obcí dostanou, pokud přijdou se smysluplným projektem. Je to následováníhodný příklad pro ostatní MO, městu Brandýs nad Labem – Stará Boleslav děkuji za podporu naší místní organizace,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner.

(šam)

Fotogalerie tit