ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Pískovnu dnes poprvé obsadili rybáři tit

publikováno: 16.05.2020

Krásné počasí, nádherné úlovky kaprů, to bylo dnešní zahájení provozu na pískovně u Pískové Lhoty, kde se po celý den prostřídalo přes 100 rybářů.

Zcela nová vodní plocha SÚS přilákala řadu rybářů, kteří si na nedostatek úlovků nemohli stěžovat. Především kapři, včetně těch nad 60 cm, spolupracovali skvěle, a tak jeden záběr střídal druhý. Dlužno dodat, že většina rybářů úlovky vracela zpět.

Na háčcích však nekončili jen kapři, ale i štika či 40 cm okoun.    

Celkovou pohodu umocňoval i stánek s občerstvením, který zde bude minimálně do září, což řada rybářů kvitovala, stejně jako upravenou pískovnu, toalety a koše na odpadky.

„Jsem nadšený, hned první den ukázal, jak velké možnosti pískovna skýtá, a že se skutečně může stát nádherným místem, kam si rybáři budou jezdit odpočinout. Ohlasy těch, kteří dnes dorazili, byly pozitivní a za to jsem velmi rád. Věnovali jsme pískovně velké úsilí, značné finanční prostředky a pochvala nás těší. Navíc lovící dnes, co jsem na pískovně byl, byli vzorní a za to jim děkuji. Když k tomu ještě přičtu výbornou spolupráci se správci (bezpečnostní agenturou), tak si jen přeju, aby to takto pokračovalo dál,“ řekl předseda SÚS Dušan Hýbner.

Znovu upozorňujeme všechny zájemce o lov na pískovně, že kromě odpovídající MP povolenky (středočeská územní, celorepubliková a celosvazová), musíte mít i Oprávnění k odlovu, které získáte ZDE a zaplatit si jednodenní místenku 25,- Kč přes SMS zprávu ve tvaru HOPIS25 na číslo 90211. Žádná jiná platba není možná a bez místenky nelze lov zahájit.

Zároveň upozorňujeme, že v prostorách pískovny se parkuje pouze na vyhrazených místech!!!, která jsou vyznačena na mapě pískovny, a tak dbejte pokynů správců pískovny. K lovným místům si můžete autem dojet, vybalit si vše potřebné, ale následně musíte odjet na vyhrazené parkovací plochy. Stání na kraji cest, u lesíků, na travnatých plochách nebudeme tolerovat! Děkujeme!

Přejeme příjemný lov.

(šam)

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

DRAVCOVÁ SEZÓNA

POČET NÁVŠTĚV

3 217 118

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna

© 2020 ČRS SÚS