ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Středočeští plavačkáři osmí tit

publikováno: 10.07.2024

Na řece Lužnici, nedaleko soutoku s Vltavou u Nových Dvorů, se ve dnech 5.-7. 7. konalo Mezinárodní mistrovství České republiky v lovu ryb udicí na plavanou.

V tomto závodě hájily barvy Středočeského územního svazu závodníci Roman Pokorný st., Aleš Flanderka, Pavel Syrovátka a Karel Šimůnek.

Na místo určení jsme dorazili v pátek v brzkých, ranních hodinách, abychom si stihli vše řádně připravit a potrénovali. Již trénink prozradil, že co do množství úlovků tento závod nebude tak bohatý, jak jsme na tomto úseku zvyklí. V lovených rybách převládal cejn, ale ojediněle se ukázal i karas, sumec nebo kapr.

Sobotní závod nám vyšel a v celkové konkurenci 23 týmu jsme okupovali stříbrnou příčku. Zdálo se, že naše taktika je správná, a tak jsme do neděle nic neměnili. Jak už to, tak ale někdy bývá, teprve ryby nám ukázaly, co je v daný moment to správné. Naše nedělní výsledky už tak pěkné nebyly a my si pohoršili na konečné solidní osmé místo.

K mistrovským titulům musíme poblahopřát v družstvech našim slovenským bratrům z Povážské Bystrice a v jednotlivcích Zdeňkovi Rovnaníkovi z Karviné.

Závěrem bych chtěl poděkovat Středočeskému územnímu svazu za podporu svých závodníků v našem rybářském sportu.

 Aleš Flanderka

Fotogalerie tit

foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

PLhota
KB

POČET NÁVŠTĚV

26 625 670

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS