ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Vodník v Hradišti – 120 dětí tit

publikováno: 01.07.2024

Rybáři z Mnichova Hradiště se opět zapojili do akce „Ve vodě nežijí jenom vodníci“. S podporou Středočeského územního svazu mohli aktéři na závěr pro děti přichystat „vodnické tašky“ s upomínkovými předměty.

Na kamínkách u Jizery se v pátek dopoledne vystřídalo celkem 120 dětí z 2. ZŠ v Mnichově Hradišti. Rybáři si připravili již tradiční schéma rozmístění stanovišť, na kterých se postupně všichni prostřídali. Děti si vyzkoušely lov ryb udicí, hod kapkou na terč, poznávání fauny a flory, ekologické okénko, aneb co do přírody NEpatří a plavbu člunem místních hasičů. Na závěr bylo připraveno poslední stanoviště s občerstvením. Zde každý obdržel párek, který si opekl na ohništi. Zajištěn byl i pitný režim.

Věříme, že se dětem akce líbila a zpestřili jsme jim tak závěr školního roku. Snad se s některými potkáme v září znovu v našem rybářském kroužku. Děkujeme ještě jedou výše jmenovaným, městu Mnichovo Hradiště, Řeznictví Dvořák, SDHJ Mnichovo Hradiště a všem rybářům, kteří si v pátek udělali čas.

(www.rybarimh.cz)

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

PLhota
KB

POČET NÁVŠTĚV

26 625 179

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS