ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Víkendové soustředění čelákovických Kapříků tit

publikováno: 18.06.2024

O víkendu se konalo na pískovně Řehačka soustředění dětí z rybářského kroužku Kapříci MO Čelákovice, kterého se zúčastnilo 17 dětí, jež po příjezdu založily menší stanové městečko před rybářskou chatou.

Děti se na Řehačku sjely v pátek v 17 hodin a po ubytování, seznámení s pravidly, programem a jídelníčkem obsadily břeh a začaly lov, který přerušila na chvíli večeře a den byl zakončený promítáním filmu.

V sobotu byly na programu rybářské závody včetně doplňkového závodu, který se skládal z hodu na cíl (RT), hodu kobrou a raketou. 

Po závodech následovaly zkoušky nových rybářů z řad dětí, na jejichž základě bylo vystaveno osvědčení pro 7 nových rybaříků.

Poté byl volný program zakončený nočním promítání kultovního filmu Transformers, při kterém děti únavou postupně odpadávaly.

V neděli dopoledne proběhlo pasování do cechu rybářského a vyhlášení výsledků sobotních závodů. Na děti čekaly opravdu krásné ceny, díky všem našim sponzorům a podporovatelům.

Po vydatném obědě a následném úklidu propůjčené části revíru, si děti vyzvedli rodiče a my jsme tak akci ukončili.

Velké poděkování patří všem, co se na akci pro děti podíleli, dále firmě Mivardi za pěkné ceny, taktéž za ceny klukům Salačovým z retro Kopa, Petrovi Staňkovi (Kominíkům-feeder závody na Labi), Jirkovi Šenkýřovi, Pavlovi Sičákovi, MO Čelákovice, městu Čelákovice, SÚS, Kubovi Ježkovi a dalším.

Obrovské díky našemu gastro šéfovi Broučkovi za plná bříška. Samozřejmě děkujeme i rodičům za podporu dětí v tomto koníčku.

Za rybářský kroužek Kapříci Čelákovice přejeme všem dětem a rodičům krásné léto a příjemné prožití letních prázdnin.

Za kolektiv vedoucích Václav Špitalský ml., Petr Duník a Marcela Ježková

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

PLhota
KB

POČET NÁVŠTĚV

26 625 120

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS