ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Dětské rybářské závody v Bakově tit

publikováno: 10.06.2024

V neděli (9. 6.) jsme uspořádali již tradiční dětské závody na revíru místního významu Tůň Podzemanova, kterých se za krásného počasí zúčastnil 56 dětí z takřka celé republiky. To se odrazilo i v úlovcích, kdy bylo naloveno téměř 80 metrů ryb.

Závod probíhal dvoukolově s přestávkou na občerstvení, které bylo přichystáno pro každého účastníka a bylo, stejně jako startovné, zcela zdarma.  Chytání bylo povoleno pouze na jeden prut a děti lovily především na plavanou drobné plotice a cejny.

Tuto disciplínu suverénně ovládla Emma Jánošíková z Liberce s výsledkem 880 centimetrů, druhý stupeň vítězů obsadil Štěpán Jindřich z Mělníka s 757 a jako třetí skončila Sarah Hradecká z Prahy s 570 centimetry. 

Ale ani ostatní nemuseli smutnit, jelikož hodnotné ceny byly připraveny pro každého a i ti, jímž se žádná rybka ulovit nepovedla, neodcházeli domů s prázdnou.

Na závěr bych chtěl poděkovat za dlouhodobou podporu rybářským potřebám Na Háku a firmě Mikbaits, SÚS za poháry a v neposlední řadě MO Bakov nad Jizerou za poskytnutí zázemí a financí bez, kterých by nebylo možné tuto akci pořádat. Dále pak všem, kteří se podíleli ať už na přípravách nebo organizaci celé akce.

Za MO Bakov nad Jizerou, Karel Frelich

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

25 922 501

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS