ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Dětské závody na Podměstském rybníku tit

publikováno: 28.05.2024

V neděli se konaly tradiční dětské závody na Podměstském rybníku, které uspořádala místní organizace Čáslav, a kterých se zúčastnilo 24 mladých závodníků.

Soutěžilo se ve třech kategoriích. V kategorii mladších, narozených do roku 2014, závodilo devět dětí a ovládl ji Lukáš Brotan s 98 body. Kategorii starších, s datem narození do roku 2009, ve které závodilo třináct dětí, vyhrál Jan Joza, který byl i celkovým vítězem se 124 body. V kategorii dorost s datem narození do roku 2006, byli pouze dva závodníci a vyhrál ji Radim Horáček se 77 body.

Nejčastějším úlovkem byl kapr ve velikosti do třiceti centimetrů a bílá ryba, jejíž velikost byla průměrně patnáct centimetrů. Dětem ryby braly docela obstojně, a tak pouze jeden závodník zůstal s úlovkem na nule. Cenu však obdržel i on, protože za snahu a úsilí si zasloužili být oceněni všichni.

Závodníci, kteří se umístili celkově na prvních třech místech, obdržely poháry, které věnoval odbor mládeže SÚS. Nejmladší účastníci si odnesli i rybí polštářky na památku.

Děkuji všem, kdo se na závodu podílel, zvláště pak týmu okolo pana hospodáře Pechara, který připravil zázemí, občerstvení a perfektní podmínky pro závodníky. Děkuji těm, kdo mají na starosti Podměstský rybník. Pod vedením pana Jírka perfektně připravili břehy i pro ty nejmenší. Děkuji rozhodčím a rodičům, za čas, který s námi a závodem strávili. Na závěr děkuji naší místní organizaci Čáslav a všem sponzorům, kteří věnovali ceny do závodu. SÚS, město Čáslav, Sport Braier a Tropic fishing z Liberce.

Petr Stieber

 

Soubory ke stažení tit

Pořadí závodu

PDF

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

25 922 659

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS