ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Závod dětí na Starém Labi tit

publikováno: 14.05.2024

Místní organizace Brandýs nad Labem-Stará Boleslav připravuje každoročně ve svém kroužku na rybářskou dráhu několik desítek dětí a jedním z vrcholů jejich činnosti je tradiční rybářský závod, který se uskutečnil v neděli (5. 5.) na Starém Labi.

Jedná se o revír, který byl uzavřen po dobu tří měsíců, takže ryby byly zklidněny a nic nebránilo tomu, aby se dostavily dobré úlovky. Sešlo se celkem 34 dětí, které byly ve většině doprovázeny svými rodiči.

Úderem 7.00 hod. začal dlouho očekávaný závod. Postupně se dostavily první úlovky a nebylo nakonec nikoho, který se nemohl pochlubit ulovenou rybou.

Závod byl rozdělen na dva časové úseky a byla vyhlášena půlhodinová přestávka na občerstvení. Účastníkům a účastnicím bylo podáno občerstvení (párek a pečivo, limo), které bylo hrazeno z finančních prostředků MO a sponzorů.

Závod byl ukončen v 11.30 hod a začalo velké sčítání výsledků úlovků.

Pohár za první místo si odnesl Dimitar Mladenov za ulovených 5 kaprů, na druhém místě skončila Lucie Novotná, která chytila 2 kapry, 5 cejnů, úhoře a plotici a třetí místo patřilo Václavovi Bernatíkovi za 2 karpy, 2 cejny a úhoře.

Celkově se podařilo šikovným malým rybářům nachytat 29 kaprů, 41 cejnů, 2 úhoře a 5 plotic.

Výbor MO vyslovil velké poděkování všem účastníkům za příkladnou ukázku rybářského sportu a dále svým kolegům, kteří se přímo zúčastnili na organizaci tohoto závodu, jmenovitě Michalovi Ondráčkovi a Milanu Šulcovi.

Další poděkování patří i sponzorům, kteří přispěli hodnotnými cenami a potravinami na občerstvení: Středočeský územní svaz, město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Rybářské potřeby tropic Liberec, Merhautova pekárna a pánům Mrkvičkovi, Urbanovi a Mařákovi.

Michal Ondráček, referent mládeže MO

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

24 969 455

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS