ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Vítězové Poháru předsedy SÚS: Nusl, Zoul a Sekáč tit

publikováno: 12.05.2024

Letošního závodu „O pohár předsedy SÚS“ dětí a mládeže se na Pískové Lhotě zúčastnilo 148 závodníků, kteří soutěžili v kategoriích do 10 let, 11-15 let a 16-18 let. Akce byla pořádána pod záštitou ministra zemědělství Marka Výborného.

Děti se do pískovny sjížděly už od sobotního odpoledne, na pískovně jich nakonec nocovalo 92, pro všechny byla připravena večeře (špagety, někdo si dal klobásu, palačinky).

Druhý den na snídaní se podávaly párky, míchaná vajíčka a závin s čajem.

Do závodu nakonec nastoupilo 148 mladých závodníků, což je nejvyšší účast v historii tohoto závodu. Jelikož pro letošní rok došlo ke změně bodování, kdy se bodovala každá ulovená ryba, byl lov pro děti mnohem zábavnější a někteří podali výborný výkon.

Vítězem v kategorii do 10 let se stal Sebastian Nusl z MO Rožmitál pod Třemšínem, druhý byl Albert Suk z MO Vrdy a třetí skončil Adam Štrynek z MO Jince.

Kategorii 11 – 15 let ovládnul Artur Zoul z MO Žatec, druhé místo patří Janu Vávrovi z MO Čáslav a třetí byl Eliáš Čermák MO Votice.

Nejlepším z mládežníků byl Jakub Sekáč z MO Bělá pod Bezdězem, druhé místo bral Pavel Křehla z MO Kouřim a třetí příčku obsadil Radek Kasík z MO Rožmitál pod Třemšínem.

Dohromady bylo v tomto závodě uloveno 1 412 ks ryb (kategorie do 10 let: 412 ks, 11-15 let: 900 ks a mládež: 100 ks).

Poháry a medaile předávali náměstek ministra zemědělství Ing. Pavel Sekáč a předseda Středočeského územního svazu Dušan Hýbner.

„Je to úžasná věc, co se tu podařila, nádherný závod a chci poděkovat panu předsedovi a všem klukům a ženám z územního svazu, kteří se tu o vás starali, že se do takové akce pustili. Chtěl bych vám jen říci, abyste si vážili vody, chovali se u vody, jak máte, a to i k rybám, protože ony vám to vrátí příjemně strávenými chvilkami u vody,“ uvedl Pavel Sekáč.

„Já chci poděkovat vám dětem, že jste přijely, chci poděkovat vašim rodičům a vedoucím rybářských kroužků, že vás sem přivezli. Velmi si toho vážím, že svůj volný čas věnujete dětem. Děkuju našim partnerům, a pak celému týmu, který tady tři dny dělal vše pro to, aby akce dopadla skvěle,“ dodal Dušan Hýbner.

(šam)

Soubory ke stažení tit

Výsledky mládež

PDF

Výsledky 11 - 15 let

PDF

Výsledky závodu do 10 let

PDF

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

24 970 073

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS