Druhá část kontroly RS s celokrajskou působností, Kladensko a Berounka, zadrženy tři povolenky tit

publikováno: 26.04.2020

Druhá organizovaná část kontroly RS s celokrajskou působností o tomto víkendu byla zaměřena na Kladensko a na Berounku. Zadrženy byly tři povolenky.

Dne 24. 4. proběhla kontrola revíru 411 033 Turyňský rybník a revíru 411 193 Dokeský rybník, za účasti jednoho člena rybářské stráže s celokrajskou působností a šesti členů RS MO Kladno.

Kontrola započala ve 20.00 a ukončena byla 25. 4. v 01.50 hodin.

Bylo zkontrolováno celkem 35 lovících, jeden přestupek byl řešen domluvou a zadrženy byly tři povolenky k lovu (dvě za lov ryb mimo stanovenou dobu lovu a jedna za lov v přírodní rezervaci, kde je lov ryb zakázán).

Dne 25. 4. proběhla v dopoledních hodinách kontrola revíru 411 033, která započala v 9.30 a skončila ve 14.00 hodin.

Zkontrolováno bylo 42 lovících, bez problémů, drobné nedostatky byly řešeny ústní domluvou a poučením lovících.

V 18.20 jsme spolu s kolegou Petrem Suchopárem odjeli na Berounku, kde jsme v 19.00 začali obhlídkou revíru 411 132 Berounka 4 B, kde byl zkontrolován jeden lovící.

Poté jsme přejeli na revír 411 002 Berounka 4 A, kde bylo zkontrolováno 5 lovících. Dále jsme pokračovali na revír 411 001 Berounka 3, kde bylo zkontrolováno 23 lovících.

Vše proběhlo bez problémů, byla udělena jedna ústní domluva a proběhla okamžitá náprava.

Kontrolu jsme zakončili 23.45 hodin.

Tímto bych chtěl poděkovat všem členům rybářské stráže MO Kladno, za jejich účast při kontrolách a ochraně revírů.

Lukáš Kudlata, RS s celokrajskou působností