ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Rybářský závod na Záhorské ovládl Musil tit

publikováno: 30.04.2023

První kladrubské závody v roce 2023 na nádrži Záhorská máme úspěšně za sebou. Na sobotu (15. 4.) byl naplánován závod pro dospělé a na neděli závod pro „malé“ rybářky a rybáře.

Předpověď počasí nebyla vůbec přívětivá a celý pátek, kdy probíhají přípravy na víkendové klání, opravdu lilo jako z konve.

Sobotní ráno bylo velice chladné, ale skoro bez mráčku a na závody dorazilo celkem 32 závodníků ze všech koutů republiky. Po rozlosování míst a přípravě začal 5hodinový závod.

Po vydatných deštích a změnách počasí ryby úplně nebraly a spíše se jednalo o náhodné záběry, což se nedalo říci o Milanu Musilovi, který se věnoval převážně lovu plotic a perlínů. Někteří čekali na záběr celý závod.

Mezi úspěšnými byli také ti, co se jim podařilo odlovovat pstruhy duhové, kterých se ulovilo poměrně velké množství. Kaprů se vylovilo málo. Největšího kapra závodu (58 cm) ulovil Jiří Budka.

Během závodu neúnavně pomáhal pár Vlaďka a Tomáš Vaingátů s měřením, podebíráním úlovků a s donáškou občerstvení.

Ve 14 hodin byl závod ukončen, všem závodníkům bylo podáváno výborné vepřové maso na zelenině z lorny Tomáše Kletečky. Po sečtení výsledků, kdy se celkem ulovilo 152 ks ryb, začalo vyhlašování výsledků a předávání cen. S tím nám pomáhal kamarád, který nás podporuje produkty Timármix již řadu let Marek Odložilík, jenž dorazil závodit se třemi kamarády z dalekého Kojetína. Závodit také dorazil manažer veletrhu FOR Fishing Michal Sedláček.

První místo vybojoval domácí Milan Musil, který ulovil 57 ks ryb o celkové délce 775 cm. Druhý s délkou 526 cm a 19 ks ryb skončil jindřichohradecký Ladislav Belušiak, který třetího Luboše Číže překonal o pouhých 7 centimetrů.

Mezi ženami se na prvním místě s devíti rybami o délce 284 cm umístila Kateřina Černá, která závodila v Kladrubech poprvé. Pořadí na dalších místech naleznete ve výsledkové listině.

Prvních 10 rybářů bylo oceněno hodnotnými cenami od našich sponzorů Delphin, Saenger, Wavy Boats a Nikl. O sladkosti a zákusky se postaralo pekařství Mařenka a vlašimská pekárna Turek.

I přes nevlídné počasí a menší množství ulovených ryb si všichni sobotu u vody užili a spokojení se vraceli domů.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem závodníkům, členům naší MO, našim podporovatelům a kamarádům za přízeň a pomoc. Samozřejmě velké poděkování patří všem sponzorům za krásné a hodnotné věcné ceny nejen na tento závod, ale za celoroční podporu - Středočeskému územnímu svazu, Českému rybářskému svazu a společnostem Tropic fishing, Saenger, Delphin, Mivardi, Karlovi Niklovi, Davidovi Lužnému-Graffishing, ABF-ForFishing, Wavy Boats - LOWRANCE, FOX, Standovi Komendovi z Restaurace u Piškota v Kladrubech, Timáru Mix, Pivovaru Ferdinand Benešov, MASO-TŘEBOVLE s.r.o., Kofola a.s., rodině Havlů, rodině Hanikýřů, rodině Sátrových a obci Kladruby.

Přejeme úspěšnou rybářskou sezónu

Těšíme se na Vás u vody na příštích závodech.

Petr Krym, Jan Porhansl a Tomáš Kučera, MO Kladruby

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

POČET NÁVŠTĚV

17 261 255

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2023 ČRS SÚS