ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Výlov Podměstského rybníku a zarybnění revírů tit

publikováno: 23.03.2020

Rybáři z MO Čáslav během víkendu slovili Podměstský rybník a následně zarybnili revíry ve společném hospodaření.

Kontrolu výlovu a zarybnění provedl zástupce hospodáře SÚS Jan Porhansl, který pořídil i fotodokumentaci.

„Průběh výlovu a zarybnění byl velmi hladký bez komplikací. Všechny práce velmi dobře zvládnuty, včetně logistiky násad do revíru. Každý účastník výlovu měl zakrytá ústa a nos respirátorem či rouškou. Na výlovu se podílelo 30 členů MO. Vylovené ryby byly ve velice dobré kondici,“ uvedl Jan Porhnasl.

Ryby byly vysazeny do revírů:

MO Čáslav

Čáslavka 1a2: kapr – 904 kg průměr 1,6 kg, bílá ryba – 63 kg (plotice, cejn), štika – 16 kg průměr 1 kg

Klejnarka 2: kapr – 552 kg průměr 1,6 kg, bílá ryba – 234 kg (plotice, cejn), amur – 27 kg

Návesák 1 – Žáky: kapr – 266 kg průměr 1,6 kg, bílá ryba – 26 kg (plotice, cejn), amur – 66 kg, štika – 4 kg

MO Tři Dvory

Veletovský rybník: kapr – 618 kg průměr 1,6 kg